klientská zóna s obsahem ke stažení

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) klientská zóna s obsahem ke stažení

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  wonderichter a poslední změna je stará 6 dní, 11 hodin.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33232

  wonderichter
  Participant

  Dobrý den / ahoj :-)
  Hledám způsob, jak vytvořit klientskou zónu, do které se přihlásí zákazník a bude si moci stahovat pdf se smlouvami, které s námi uzavřel. Je však velmi žádoucí, aby se k daným souborům nemohl dostat nikdo jiný.
  Napadlo mě původně přihlášení do ftp, které by vylistovalo soubory ve složce daného klienta (každý by měl svojí složku se spec. přístupem).
  Nějaký nápad? :-)

  #35737

  wonderichter
  Participant

  Nikdo žádný nápad? :-(

  #35750

  Jakub
  Participant
  Web

  Nejjednodušší řešení bude zaheslovaná stránka pro daného klienta. Případně využít nějaký plugin pro vytvoření členské sekce. Záleží jak konkrétně to má ve výsledku vypadat.

  #35761

  Progres
  Participant
  Web

  Zaheslování stránky a předání hesla klienotvi je asi nejjednodušší řešení,nicméně z mého pohledu bych toto vůbec takto neřešila. Dle mého neexistuje na 100% bezpečný server, který by hacker nedokázal prolomit a už vůbec bych si to netroufla vzhledem k GDPR. Můžete s WP 100% zajistit, že se k daným smlouvám a citlivým datům přes web nikdo nedostane? A uzavřené smlouvy s daty a podmínkami mi přijdou hodně ošemetná věc.

  Řešením by asi bylo nějaké externí úložiště, kam by klienti měli přístup, možná řešení FTP, jak jste navrhoval, nicméně bych toto rozhodně nepropojovala s webem. Pokud by šlo jen o standardní formuláře (šablony), pak ano, nikoliv však s daty klientů.

  #35762

  wonderichter
  Participant

  Nejideálnější je dle mého HTACCESS nebo jak se to jmenuje avšak to by bylo spojeno s ručním vytvářením stránek vypisujících soubory daného uživatele, a to je nepředstavitelné. Ideál je, aby se klient nějak přihlásil do htaccess – svojí složky a program by mu vylistoval všechny soubory v jeho složce… :-/

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti