JetPack verze 2.5

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  jimarko a poslední změna je stará 10 let, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5365

    jimarko
    Participant
    Web

    používám šablobu Broadway. Instalace JetPack 2.5 proběhla v pořádku. při zprovoznění se vypsala hláška:

    Your Jetpack has a glitch. Something went wrong that’s never supposed to happen. Guess you’re just lucky: xml_rpc-32700

    Try connecting again.

    Error Details: The Jetpack server could not communicate with your site’s XML-RPC URL. Please check to make sure http://www.kf0015.cz/xmlrpc.php is working properly. It should show ‘XML‑RPC server accepts POST requests only.’ on a line by itself when viewed in a browser and should not have any blank links or extra output anywhere.

    Hledal jsem, ale kloudnou odpověď s řešením jsem nenašel. Víte si stím někdo rady?

    Díky

    Jim arko

    #16828

    jimarko
    Participant
    Web

    Tak jsem hledal a přeci jenom našel.

    Povýšil jsem jetpack na verzi 2.6 a do souboru wp-config.php jsem přidal následující:

    define('JETPACK_DEV_DEBUG', true);

    Pak se vše rozeběhlo a Jetpack je zcela funkční.

    Hezký den všem

    Jim arko

    #16829

    admin
    Keymaster
    Web

    A vyřešila to tedy nakonec aktualizace pluginu Jetpack nebo přidaný kód (tam moc nechápu, jak by mohl pomoci)?

    #16830

    jimarko
    Participant
    Web

    Aktualizace byla bez problémů. Chyba v konektivitě byla i s verzí 2.6. Přidáním kódu se vyřešila chyba, kterou jsem popsal výše (xml_rpc-32700).

    Nyní jsem aktivoval jednotlivé moduly z Jetpack a vše pracuje bez problémů.

    Jim Arko

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti