jde nastavit, kolik produktů se má zobrazovat na 1 straně?

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) jde nastavit, kolik produktů se má zobrazovat na 1 straně?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  yrvein a poslední změna je stará 6 let, 2 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
  • Autor
    Příspěvky
  • #34482

    yrvein
    Participant

    Zdravím Vás,
    rád bych si na eshopu nastavil, aby mi to na jedné straně zobrazovalo všechny produkty v určité kategorii.
    Kliknu na kategorii a chtěl bych vidět všechny produkty na jedné stránce, je to nějak možné? Teď to řadí tuším po 12ks na jednu stranu, rád bych neomezeně.

    Šablona Storefront

    Díky všem

    #34484

    lukaspilarik
    Participant

    Pokud je to to co myslím (nemám aktuálně Storefront) tak by někde mohlo být posts_per_page, nebo products_per_page. A tuto hodnotu nastavit na -1.

    #34490

    yrvein
    Participant

    Nevíš, kde to v najdu v administraci?

    mám WP samozřejmě v češtině, toto bych musel najít a změnit nejspíš někde v html kódu, že?

    #34606

    yrvein
    Participant

    Poradí mi někdo, kde se to dá tedy nastavit?
    Děkuji

    #34609

    yrvein
    Participant

    Tak jsem to nakonec dohledal sám.

    Pro ostatní, kdyby se někomu hodilo, tak to umí plugin WooCommerce Products Per Page.

    Po instalaci přejdete do woocommerce-nastavení-produkty-zobrazení a úplně dole se zobrazil plugin WooCommerce Products Per Page, kde si nastavíte vše dle potřeby.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti