Jak zakázat zobrazování

Zvolené téma neobsahuje zatím 1žádnou odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Viktor Ježek a poslední změna je stará 8 let, 6 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)
 • Autor
  Příspěvky
 • #25471

  Viktor Ježek
  Participant
  Web

  Ahoj!
  Může mi někdo poradit jak odstranit box ve žlutém rámečku na obrázku?? Za vaše odpovědi děkuji.

  Attachments:
  #25487

  admin
  Keymaster
  Web

  To je výchozí šablona Twenty Fifteen? A na konci je klasická navigace pro předchozí a následující příspěvek, která se zobrazuje na základě funkce the_post_navigation(). Ale podle screenshotu to nevypadá na příspěvky?

  #25490

  Viktor Ježek
  Participant
  Web

  Ano je to Twenty Fifteen. A jsou to příspěvky. Díky vám to mám již vyřešeno!

  #25613

  admin
  Keymaster
  Web

  Viktor Ježek: Jakým způsobem jste to nakonec vyřešil? Díval jsem se a bohužel tato funkce nemá žádný filtr, kterým by se dala snadno “odpojit”, např. prostřednictvím odvozené šablony…

  #25615

  Viktor Ježek
  Participant
  Web

  Vyřešil jsem to tak, že jsem si našel funkci the_post_navigation() a upravil ji takto:

  function the_post_navigation( $args = array() ) {
    echo '';
  }

  Původní kód funkce: the_post_navigation()

  Pro ty co se rádi šťourají ve zdrojových kódech:
  Funkce je definována v souboru wp-includes/link-template.php a začíná na řádku č. 2303. Při hledání za pomocí výrazu the_post_navigation je to 3. položka. Pro urychlení hledání doporučuji hledat přímo function the_post_navigation.

  #25651

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky! Bohužel nemá tato funkce žádný hook, takže nejde snadno “odpojit” a byl bych velmi opatrný s aktualizací šablony :-)

  #25657

  Viktor Ježek
  Participant
  Web

  Ano, původní můj plán byl tu funkci smazat úplně, ale pak jsem zjistil, že se na ni odkazuje jiná funkce, tak jsem použil to echo '';

  #25765

  Viktor Ježek
  Participant
  Web

  Zdravím,
  ano opět já…
  Neví někdo jak toto odstranit v novém WP 4.4? Způsob, který mi fungoval ve WP 4.3, mi nyní nefunguje. Díky za jakoukoliv radu.

  Attachments:
  #25767

  Viktor Ježek
  Participant
  Web

  Už jsem na to přišel. Škoda, že nejdou mazat a upravovat komentáře.

  #25793

  admin
  Keymaster
  Web

  Komentáře jde upravovat a mazat pouze krátkou chvíli po zveřejnění. Každopádně mazání není doporučeno, protože bych chtěl, aby tu dotazy zůstávaly i pro ostatní uživatele s podobnými problémy… A proto je k ničemu, když vždy napíšete pouze “vyřešeno” :-) Důležité je právě to řešení…

  A nyní už jste se přesvědčil o tom, že zdrojové soubory šablony (a už vůbec ne samotného WordPressu) neupravujeme, protože se nám to při aktualizaci vrátí do původního stavu :-) Takže doporučuji pro odstranění funkce vytvořit odvozenou šablonu (Child theme) a úpravy provádět do budoucna pouze tímto způsobem…

  #25794

  Viktor Ježek
  Participant
  Web

  No tak já si to klidně budu upravovat pořád dokola.
  Ostatně, první věc, kterou jsem upravil hned po aktualizaci, byl soubor link-template.php, jenže ta navigace tam byla pořád. Tak jsem začal prohledávat soubory šablony, jenže tam jsem to neviděl, tak jsem se obrátil sem. Jenže pak to můj kámoš objevil v souboru single.php šablony Twenty Fifteen, kde jsem to já před tím přehlédl. Konkrétně se jedná o funkci the_post_navigation(), která začíná na řádku 32. Takže ji stačilo zakomentovat a už se to nezobrazuje.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 11 příspěvků - 1. až 11. (z celkem 11)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.