Jak vytvořit tag pro wordpress v xml feed zboží.cz

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Jak vytvořit tag pro wordpress v xml feed zboží.cz

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #29441

  Luchinka
  Participant

  Ahoj všem, možná mě někteří rovnou pošlou “někam” s takovým dotazem. Ale strávila jsem nad tím docela dost času a budu vděčná pokud mi tu prosím někdo popíše krok po kroku (popř. odkáže) na přesný postup jak zadat nový tag do xml feedu pro zboži.cz – konkrétné tag EROTIC – bez kterého mi zboží.cz nepustí produkty do srovnávače.
  Předem moc moc děkuji.
  S pozdravem,

  Lucie

  #29442

  admin
  Keymaster
  Web

  Jakým způsobem XML feed generujete? Používáte plugin České služby?

  #29443

  admin
  Keymaster
  Web

  Ano používám české služby. Jestli chápu jakš takš ještě dobře tak se to dá vytvořit přes vlastnosti produktu ale jak přesně v tom už se ztrácím…:(

  Bohužel se to zatím ručně doplnit nedá :-( Ale je to drobnost, doplním to přímo do pluginu (dnes nebo zítra) a dám vědět… Jakým způsobem to chcete používat a nastavovat? Stačí pro celý eshop najednou, nebo odlišovat jednotlivé kategorie či přímo samostatné produkty?

  #29566

  admin
  Keymaster
  Web

  Tak nakonec se to protáhlo, ale už by to mělo být funkční :-) Nová verze 0.6-alpha podporuje možnost nastavení erotického obsahu (pro celý web nebo jen jednotlivé kategorie) i možnost nastavení kategorie pro Zbozi.cz.

  Stahovat můžete zde

  Připomínky vítány :-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.