Jak sdílet posty z WP do facebook?

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Jak sdílet posty z WP do facebook?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  ippokorny a poslední změna je stará 10 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #6633

  ippokorny
  Participant
  Web

  Mám z jednoho hostingu na http://www.Wordpress.com nastaveno Sharing Settings na jednu svou stránku ve facebook, příspěvky z WordPress se bez problémů objevují na mé stránce.

  Pak jsem používal u jiného svého WordPress plugin Network Publisher od linksalpha.com, šlo o omezenou verzi na 4 sdílení. Mám pocit, že mě u pluginu nyní prošla doba try verze a tedy příspěvky na facebook nechodí.

  Zkoušel jsem několik pluginů,a generoval ve facebook nějaké ty App a mám pocit, že plugin umí sdílet do Facebook pouze do mého timeline, nenašel jsem tam volbu sdílení na mou konkrétní stránku, jak to používám a používal jsem výše.

  Neznáte někdo nějaký funkční free plugin na to sdílení na stránku ve facebook?

  A co sdílení do skupiny na facebook?

  Dík P.P.

  #17876

  ScheRas
  Participant
  Web

  Plugin NextScripts: Social Networks Auto-Poster se mi zdá jako dobré řešení.

  #17877

  ippokorny
  Participant
  Web

  Tento plugin je opět složitý, já hledám něco jednoduchého.

  V tom http://www.wordpress.com se zadá ident stránky, WP nabídne možnosti a žádné nastavování, jde tak o minutu.

  ¨

  Ten doporučený plugin pořád to samé, zbytečně složitý a nechodí mi to, jako ostatní zkoušené pluginy, viz hláška dále. Spousta nastavení na obou stranách, WP a facebook, navíc nutnost složitě nastavit Aplikace na Facebook (ID + tajný klíč) a pak narazím na problém, jaká je vlastně URL mé stránky? Když má člověk hodně přátel na stránce, tak má kratší URL, když ne, má URL delší číselnou. V nastavení facebook jsou URL pouze skupin, ale ne URL stránek. Mě to říká, že asi nemám spárované URL, ale já žádné nastavení URL v aplikaci ve facebook nenašel.

  Chybová hláška:

  Zadaná URL není povolena nastavením Aplikace.: Jedna či více zadaných URL není povoleno v nastavení aplikace. Musí se shodovat nastavením URL stránky či stránky v rámci aplikace, nebo doména musí být podřízenou doménou jedné z URL domén aplikace.

  #17878

  ScheRas
  Participant
  Web

  Zkusil bych JetPack. Jedná se o plugin, který Vám do wp přidá všechny funkce, které máte na wordpress.com.

  #17879

  ippokorny
  Participant
  Web

  JetPack se mi hlásí jako mnou již zmíněná LinksAlpha, “Your trial period has expired. Please upgrade your account to continue.”

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.