Jak odebrat zobrazování Následující a předchozí příspěvek

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Šablony, CSS (zobrazení webu) Jak odebrat zobrazování Následující a předchozí příspěvek

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (5 účastníků) se naposledy zapojil uživatel  cassius32 a poslední změna je stará 2 roky, 11 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
 • Autor
  Příspěvky
 • #36918

  Lajbrurek
  Participant

  Ahoj, začal jsem používat plugin na zobrazování souvisejících článků včetně náhledů textu i obrázků pod články (pod příspěvky) a tím pádem je funkce “Následující a předchozí příspěvek zbytečná”. Lze to nějak vypnout? Šablona Twenty Fourteen.
  Díky.

  #36920

  admin
  Keymaster
  Web

  Jakou používáte šablonu? Možností je více:

  – Upravit přímo soubory šablony (lépe použít odvozenou šablonu).
  – Skrýt odkazy přes CSS
  – Možná by se to dalo vypnout pomocí filtru {$adjacent}_post_link (příklad).

  #36926

  Lajbrurek
  Participant

  Funguje přidat ten filtr:

  function remove_link( $format, $link ) {
    return false;
  }
  add_filter( 'previous_post_link', 'remove_link' );
  add_filter( 'next_post_link', 'remove_link' );

  Díky moc.

  #36938

  admin
  Keymaster
  Web

  Perfektní, přijde mi to asi jako nejčistší způsob. Nemusí se upravovat šablona ani nic zakrývat přes CSS, jen se prostě přímo napíchne funkce, která to zobrazuje…

  #37648

  janovak70
  Participant

  Dobrý den,
  Právě si dělám osobní web (WordPress na své doméně a serveru) a tohle by se mi dost hodilo… Jen nejsem zrovna programátor či kodér, editaci souboru a jeho přepis pomocí FTP samozřejmě zvládnu o:-). Můžete mi sdělit prosím, do jakého souboru a na jaké místo ho mám vložit? Díky moc! :-)

  #39354

  clyde43
  Participant

  I’m simply making an individual site (WordPress on my space and worker) and this would be very valuable for me… I’m simply not a software engineer or coder, obviously, I can alter the record and decipher it utilizing FTP about :- ). Would you be able to if it’s not too much trouble, disclose to me which record and where to put it? You’re the best! :- )

  Owner of Car Key Cutting

  #39358

  cassius32
  Participant

  This would be extremely valuable for me as I’m only making an individual site (using WordPress on my work space), and am not a software engineer or coder. Not that I can’t alter the record and decipher it using FTP :). Can you please let me know which record to put where, if it’s not too much trouble? Thanks a lot, you’re great! : -)

  Owner of Brick Slips UK

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.