Jak hromadně přeložit .csv soubor?

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Jak hromadně přeložit .csv soubor?

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  KomplexniLuke a poslední změna je stará 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38231

  KomplexniLuke
  Participant

  Zdravím všechny,

  mám .csv soubor s produkty v angličtině. Je nějaký způsob jak soubor hromadně přeložit do češtiny, abych to nemusel překládat po řádcích nebo potom v administraci eshopu u každého produktu zvlášť?

  Překlad nemusí být přesný, pak se to doupraví. Alespoň aby byl základ.

  Díky moc

  #38232

  Azifaral
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  no udělejte překlad v Excelu. Pokud tedy jsou tam prvky a texty co se opakují a ty půjde hromadně nahradit. Pokud vám jde o překlad hodně nahrubo, tak si ten .csv soubor převeďte do .xls (.xlsx), pak to šoupněte do transtatoru od google a pak zase ten výsledný .xls převedete do .csv. Nebude to žádná perla, ale bude to za 10 minut.

  #38233

  KomplexniLuke
  Participant

  Dobrý den,

  děkuji za odpověď :-) .

  Jo ten překlad v google dokuments je dostačující. Akorát když dokument přeložím, tak mi to google zobrazí jako www stránku a nedaří se mi to pak zpátky znovu uložit do .xls aby se zachovalo formátování celé tabulky. Nejsou tam ani žádné ovládací prvky pro uložení. Je na to nějaký způsob? Díky :)

  #38234

  KomplexniLuke
  Participant

  Tak už jsem našel řešení. Otevřít tabulku v google sheets a naistalovat tam add-on translate my sheet a celé se to přeloží.

  #38235

  KomplexniLuke
  Participant

  Tak ani tohle nezabralo, rozhodí to formátování že se pak nesprávně načte celý import. Nevím no .. kdyby někdo věděl, dejte prosím vědět

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.