iThemes Security

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 10 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #22812

  Neutron
  Participant

  Dobrý den, potřebuji zjistit, jak přes FTP nebo MyAdmin vyřešit problém se ztrátou přihlašovacího formuláře k administraci WP 4.1 s pluginem iThemes Security. V něm jsem si nahradil původní wp-admin jiným slovem a nějakou dobu to fungovalo. Dnes mi iThemes poslal email s informací o přepisu nějakého souboru a původní cesta k přihlašovacímu formuláři mě vrací na homepage. Původní wp-admin pochopitelně nefunguje, takže se nemohu dostat do WP. Pomůže mi někdo prosím, jak to vyřešit?

  #22813

  admin
  Keymaster
  Web

  Klasická ukázka negativních dopadů Security through obscurity :-)

  Co přišlo konkrétně za email?

  Doporučil bych asi celý plugin iThemes Security natvrdo deaktivovat, a to přejmenováním příslušné složky na FTP, tedy wp-content/plugins/better-wp-security. Ale těžko říci, zda si plugin ještě něco nezapsal do souborů .htaccess nebo wp-config.php, nemám s ním moc zkušeností…

  P.S. Mimochodem, v tomto “bezpečnostním” pluginu byla nalezena bezpečnostní chyba :-)

  #22815

  Neutron
  Participant

  Moc díky za rychlou odpověď :o) Právě se mi to povedlo stejným postupem vyřešit. Přejmenovat složku, normálně se přihlásit přes starý dobrý wp-admin, smazat plugin. V .htaccess nic naštěstí není a config zuřivě zkoumám :o) No, hlavně, že jsem se vůbec dostal dovnitř, protože do reinstalace celého WP se mi rozhodně nechtělo. Pěkný den. N.

  #22833

  admin
  Keymaster
  Web

  Perfektní! Nechci uživatele od používání bezpečnostních pluginů odrazovat, ale osobně mi přijdou zbytečné a nepoužívám je, protože mi to nestojí za práci s jejich nastavováním a případnými problémy. Ale není to žádné doporučení, pouze můj názor…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.