Instalace pluginů

Zvolené téma obsahuje celkem 11 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  VladimiraKramarova a poslední změna je stará 11 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2571

    VladimiraKramarova
    Participant

    Dobrý den,

    nedaří se mi instalovat pluginy. Vložím zip soubor s pluginem a když dám instalovat objeví se mi:

    Nepodařilo se připojit k FTP serveru hradeckralove@kitlab.pef.czu.cz:21

    Heslo by mělo být správné. Opravdu už nevím co s tím.

    Poraďte mi prosím.

    Děkuji.

    #13823

    admin
    Keymaster
    Web

    Jaký máte hosting? Jakou máte verzi WordPressu? Nahrávání obrázků bez problémů funguje? Pluginy nahráváte pomocí menu Pluginy – Instalace pluginů – Nahrát soubor?

    #13824

    VladimiraKramarova
    Participant

    Jedná se o WordPress 3.3.2. Adresa je http://kitlab.pef.czu.cz/1213zs/ete77e/36. Obrázky mi vkládat jdou. Pluginy nahrávám tak, jak popisujete, ale nejde mi to.

    #13825

    togur
    Participant
    Web

    V jakém tvaru zadáváte jméno FTP serveru? S nebo bez té části před zavináčem?

    Neobsahuje vaše heslo diakritiku nebo nestandardní znaky – např */? apod.

    Při zadávání hesla nemáte zapnutý caps lock?

    Neobsahuje vaše heslo z nebo y a nemáte přepnutou EN klávesnici?

    #13827

    VladimiraKramarova
    Participant

    zadávám

    server: kitlab.pef.czu.cz

    FTP: skupina36

    heslo:…

    FTP

    teď mi ohlásí: Uživatelské jméno nebo heslo pro skupina36 není správné

    #13828

    VladimiraKramarova
    Participant

    Ještě bych se chtěla zeptat ohledně footer. Mám nahranou mapu s vyhledávačem trasy v kódu HTMl footer. Chtěla bych ale, aby se mi zobrazovala v záložce kde nás najdete a ne na hlavní straně dole. Je to možné?

    Děkuji Vám.

    #13829

    admin
    Keymaster
    Web

    V tom případě budete mít patrně špatně některý ze zadávaných údajů. Připojíte se s jejich pomocí na FTP pomocí nějakého programu (např. Total Commander či Filezilla)? Přenos pomocí FTP nebývá obvykle primárním způsobem pro automatické instalace/aktualizace ve WordPressu. Většinou je to pouze záložní varianta, když nefunguje základní způsob přenosu… Podle adresy webu jde o nějaký univerzitní hostingový server, kde to asi může být takto nastaveno, nevím…

    Ano, HTML kód můžete vložit přímo na stránku “Kde nás najdete” (použijte raději HTML verzi editoru). I když teď koukám, že už to tam máte přesunuté, takže vše v pořádku funguje?

    #13830

    VladimiraKramarova
    Participant

    Ano, mapu už mám umístěnou a funguje.

    Ale pluginy mi stále nejdou instalovat. Nejde se přihlásit přes FTP ani pomocí Total Commander.

    #13831

    admin
    Keymaster
    Web

    V tom případě nemáte správné heslo, uživatelské jméno nebo adresu FTP serveru. Budete muset kontaktovat správce serveru, respektive osobu, která web zprovoznila či poskytuje prostor pro jeho provozování…

    #13832

    VladimiraKramarova
    Participant

    V Total Commander se mi objeví skupina36 OK, heslo povinné a nebere mi heslo. Už jsem ho zkoušela změnit, ale ani nové mi nebere.

    #13833

    admin
    Keymaster
    Web

    V tom případě máte špatně zadané heslo (pozor na krajní mezery pokud ho třeba odněkud kopírujete) nebo jste ho už dostala ve špatné podobě. Potom budete muset kontaktovat správce serveru…

    #13834

    VladimiraKramarova
    Participant

    Děkuji. Kontaktovala jsem správce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 12 příspěvků - 1. až 12. (z celkem 12)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti