https YouTube

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  televizekolin a poslední změna je stará 6 let, 3 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #35064

  televizekolin
  Participant
  Web

  Zdravím všechny,
  používám WordPress 4.9.5 a šablonu Pressto od České šablony na hostingu od Wedosu.
  Kvůli zabezpečení jsme nedávno nasazovali HTTPS Lets Encrypt. Problém nastává v publikaci videí z YouTube (což je primární účel webu). Videa prohlížeč (např. Chrome) vyhodnocuje jako nezabezpečený obsah, tudíž je defaultně zakáže.

  Moc Vás žádám o radu,
  Děkuji,
  S pozdravem a přáním klidného dne
  Jakub Mazuch
  mazuch.jakub@televizekolin.org

  #35065

  admin
  Keymaster
  Web

  Jakým způsobem videa do příspěvků vkládáte/zobrazujete? Vypadá to, že i přes migraci na HTTPS na ně stále odkazujete v nezabezpečené HTTP podobě. Zmigrovali jste kompletně databázi (nahrazení HTTP -> HTTPS)? Zkoušeli jste na chvíli změnit šablonu na základní Twenty Seventeen?

  #35070

  televizekolin
  Participant
  Web

  Dobrý den,
  děkuji Vám za odpověď.
  Videa jsou do webu vkládána přes jejich id (embeed), Do toho jak pracuje šablona jsem přesně neprokoukl.
  Kompletní migraci databáze jsem neprovedl, nevím jak.

  Konzole po mě hází následující hlášky:

  WARNING:
  jquery.js?ver=20171126:1 [Deprecation] Synchronous XMLHttpRequest on the main thread is deprecated because of its detrimental effects to the end user's experience. For more help, check https://xhr.spec.whatwg.org/.
  send @ jquery.js?ver=20171126:1
  ERROR:
  (index):320 Mixed Content: The page at 'https://www.televizekolin.org/2018/03/03/jak-se-zilo-za-cisare-pana/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure resource 'http://www.youtube.com/embed/5TDdQdBZhWg?wmode=opaque'. This request has been blocked; the content must be served over HTTPS.
  (index):596 Mixed Content: The page at 'https://www.televizekolin.org/2018/03/03/jak-se-zilo-za-cisare-pana/' was loaded over HTTPS, but requested an insecure resource 'http://www.facebook.com/plugins/likebox.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FTelevizeKolin&width=300&colorscheme=light&show_faces=true&stream=false&header=false&height=238'. This request has been blocked; the content must be served over HTTPS.

  Ještě jednou mockrát děkuji,
  S pozdravem
  JM

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.