Hromadné vložení fotek/obrázků na stránku

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Hromadné vložení fotek/obrázků na stránku

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  wifi_jirka a poslední změna je stará 8 let, 9 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #1204

  wifi_jirka
  Participant
  Web

  Ahoj,

  chtěl bych hromadně vložit na stránku několik fotek (cca 40 fotek x 4 stránky) a nechci to dělat ručně. Nejde mi o to, jak fotky dostat do WordPressu (to se řeší zde : https://www.separatista.net/forum/topic.php?id=153#post-662 )

  Jde mi o to, jak vygenerovat nějaký kód, abych nemusel kvůli vložení každé fotky udělat několik kliků – zvlášť když vyberu obrázek z galerie, tak mohu do stránky vložit pouze jeden a pak se mi dialog zavře a musím jej otvírat znovu.

  Nechci používat NextGen gallery, protože ten to dělá stejně (po jednom) nebo umožní vložit celou galerii formou shortkodu.

  Já ale potřebuji dostat na stránku najednou 40 obrázků, mezi které si pak další kolega dopíše texty.

  Máte nějaký nápad ?

  #9443

  neteyescz
  Participant

  Zdravím

  Osobně si myslím, že jinak než přes WP a klikání to ve WP nepůjde.

  Možná by se ale dalo udělat to, že by jste nahrál fotky přes FTP, nakopíroval si 40 html kodů, fotky pojmenovat od 1 do 40 a do tech kodu jenom dopsal 1,2,3……..

  Neteyes.cz

  #9444

  BorgMcz
  Participant
  Web

  Ahoj, myslim , že ti pomůže tento plugin http://wordpress.org/extend/plugins/faster-image-insert/ , který přidá možnost i uploadovaných obrázků zatrhnout požadované a ty pak hromadně vloží do stránky. Zkus to, třeba to bude ono.

  #9445

  wifi_jirka
  Participant
  Web

  BorgMcz – díky, zkusím příště, vypadá to zajímavě.

  Nakonec jsem trochu kostrabatě využil Nextgenn galety, na stránce zobrazil všechny fotky formou galerie, následně stáhl html kód a pak už jsem napůl ručně, napůl automaticky odstranil zbytečný kód a zaměnil odkazy na reálné obrázky za původní NGG náhledy. Nic lepšího mě nenapadlo :-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.