Funkčnost MENU mimo úvodní stránku

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Funkčnost MENU mimo úvodní stránku

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  strassta a poslední změna je stará 3 roky, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #30468

  strassta
  Participant

  AHoj všichni, Potřeboval bych radu..
  Na webu http://emt-medical.pl/ – po kliknutí na položku v Main menu se celá stránka posune na příslušný oddíl. Stejně mi to fungovalo také na stránce článků. Otevřel se článek, když jsem kliknul na nějakou položku menu, web se přesměroval zpět na hlavní stránku a na danou sekci. Psal jsem web nejprve česky, nyní se postupně překládá do polštiny.
  Na hlavní stránce jsem jednoduše přeložil Row Anchor do polštiny a stejný název jsem zadal v administraci do struktury menu.
  S čím mám problém je to, že dvě ze čtyř položek menu na stránce článků mi nefungují – o firmie a nowosci (dva ano, protože se čeština shoduje s polštinou, takže jsem to neměnil – kontakt a produkty).
  Poradíte mi prosím, kde mám změnit název položek menu, které nejsou na hlavní stránce?
  Díky moc za radu

  #30469

  Azifaral
  Participant
  Web

  Když se podíváte na url na které se tyto 2 položky proklikávají tak je to http//emt-medical.pl/#ofirmie a stejně i u té druhé položky, což je samozřejmě špatně, protože za tím http vám chybí dvojtečka. Pak to html to interpetuje takto http://http//emt-medical.pl/#ofirmie a logicky ten odkaz nebude fungovat. Asi chbička při zápisu odkazu do menu.

  #30470

  strassta
  Participant

  Dekuji za radu. Skutečně to byla takova banalita, kterou jsem prehledl. Diky moc :-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.