Forum celkem spamuje

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Oznámení Forum celkem spamuje

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 11 let, 6 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #2172

    Bigdrobek
    Participant
    Web

    Ahoj,

    mám příspěvky tohoto fora v RSS čtečce a teda poslední dobou forum celkem spamuje.

    Bigdrobek

    #12773

    Lukenzi
    Participant

    Je to hnus velebnosti…

    Mám pocit, že tady se za jeden měsíc publikuje tolik spamu co nemám na webu v komentářích za celý rok a to kromě Akismetu nepoužívám žádné opatření proti spamu.

    Chápu, že před převodem na nové fórum nemělo smysl nějak řešit ochranu před spamem, ale na druhou stranu převod trvá už celou věčnost a uživatelé tohoto fóra mají většinou v RSS čtečkách pouze reklamu na prášky nebo viagru.

    Dnes by měl dorazit admin, tak snad to nějak pořeší. Situace se zdá být už poněkud neúnosná…

    #12774

    admin
    Keymaster
    Web

    Souhlas :-(

    Měl jsem nastavený mírnější antispam, který bohužel nezachytil všechno. Trochu jsem to teď s pomocí Akismetu přitvrdil, ale bohužel zase občas někdo bez špatných úmyslů spadne do spamu (zejména noví uživatelé, kteří použijí v příspěvku nějaké podezřelé URL) a bude muset počkat než ho vylovím… Starší diskuze o tomto problému je dostupná zde.

    P.S. Nové fórum bude :-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti