Fatal error při instalaci České služby verze 0.5-alpha

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Fatal error při instalaci České služby verze 0.5-alpha

Zvolené téma obsahuje celkem 6 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)
  • Autor
    Příspěvky
  • #28344

    odonnell
    Participant
    Web

    Zdravím,
    narazil jsem na průšvih, který mě slušně vyděsil… Potřeboval jsem si upravit xml feed pro heureku tak, abych mohl označovat vybrané produkty skladem a jiné s delší dobou dostupnosti. Zde na fóru jsem se dočetl, že toto umí řešit nová verze pluginu 0.5-alpha, bohužel mi po nahrání a aktivaci pluginu přestal fungovat web. Screenshot přikládám.
    Vše se napravilo, když jsem ručně přes ftp vymazal složku “ceske-slozky-master” z adresáře pluginů. Na první pohled web asi jde, zatím jsem nezjistil, zda se někde nepoškodil kód…

    Je toto možné nějak opravit? Potřeboval bych novou verzi pluginu využívat, protože nemám vše skladem a v základním nastavení jde zvolit pouze jeden typ dostupnosti – např. 0 (skladem) pro všechny produkty a heureka mě kvůli tomu nechce zařadit do svého vyhledávání. Nebo je jiná možnost řešení?

    Využívám WP 4.4.4 v češtině, šablonu Mystile verze 1.3.12, woocommerce 2.6.4 a woocommerce stock manager v 1.0.9
    (plus nějaké další pluginy)

    Předem děkuji za radu

    #28345

    odonnell
    Participant
    Web

    Pokus #2 s vložením screenshotu

    #28347

    admin
    Keymaster
    Web

    Zkuste to prosím stáhnout znovu, před chvílí jsem to snad opravil. Problém byl se starší verzí PHP, která nepodporuje některé možnosti.

    #28349

    odonnell
    Participant
    Web

    Děkuji ze překvapivě rychlou reakci! Nainstalováno a funkční.
    Nedaří se mi ale dotáhnout nastavení dostupnosti tak, jak potřebuji.
    Zaklikl jsem volbu “Dodací doba”, v nové záložce jsem pak kromě intervalu 0|Skladem vytvořil druhý 20|Do 20 dnů. V záložce “xml feed” jsem ponechal pole pro dodací lhůtu prázdné. Přešel jsem do editace produktu, v nové záložce ČESKÉ SLUŽBY je volba odebrat z xml, dostupnost vybrat nelze. V záložce SKLAD ani DORUČENÍ také ne. Pracuji s nastavením špatně, nebo mi plugin nefunguje správně?

    #28360

    admin
    Keymaster
    Web

    Aha, už je mi to jasné… Nastavení pro dodací dobu (a její zobrazení v XML feedu) funguje zatím jen u mě na počítači :-) Ještě to potřebuji trochu otestovat a doplnit pár podmínek, ale do konce týdne to pošlu na Github i pro ostatní. Pokud pak budete mít čas to vyzkoušet, tak budu rád!

    #28361

    odonnell
    Participant
    Web

    Určitě rád otestuju, dejte vědět :-)

    #28611

    admin
    Keymaster
    Web

    @odonnell: Pokud máte ještě chuť, tak je k dispozici první testovací verze, podrobnosti najdete zde.

    Nastavení dodací doby by mělo fungovat vcelku jednoduše a je propojené nastavení na webu i v XML feedu. Uvítám případné komentáře, chyby, nápady :-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 7 příspěvků - 1. až 7. (z celkem 7)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti