Fatal error po instalaci pluginu breadcrumb-navxt.5.0.0

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Fatal error po instalaci pluginu breadcrumb-navxt.5.0.0

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 10 let, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #5377

    Laky
    Participant

    Zdravím,

    jsem uplným nováčkem v redakčním systému Word Press a hned na začátek jsem dostal pořádně přes prsty. Po instalaci pluginu “Breadcrumb-navxt.5.0.0” mám v administraci pouze hlášku Fatal error: Call to undefined function wp_kses_allowed_html() in /data/www/lcgroup.cz/www.lcgroup.cz/wp-content/plugins/breadcrumb-navxt/includes/class.mtekk_adminkit.php on line 52 …….. moc prosím o pomoc, potenciálnímu zachránci poskytnu přístup do administrace webu.

    Předem děkuji.

    Láďa

    #16845

    admin
    Keymaster
    Web

    Funkce wp_kses_allowed_html() byla přidána ve WordPressu 3.5, takže patrně používáte starší verzi WordPressu? Plugin Breadcrumb NavXT oficiálně vyžaduje WordPress 3.5 a vyšší…

    Rychlým řešením problému je ruční deaktivace pluginu, která spočívá v přejmenování jeho adresáře wp-content/plugins/breadcrumb-navxt na FTP.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti