Extended Albums

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  milanb a poslední změna je stará 9 let, 4 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #21676

  jshenry
  Participant

  Zdravím, jak nastavím galerii, aby vypadala jako takhle (http://www.nextgen-gallery.com/basic-extended-album/), tedy aby jednotlivé galerie byly pod sebou, jen s jedním náhledovým obrázkem?

  #21677

  mirekk
  Participant
  Web

  To nejsou galerie nýbrž alba. Alba teprv obsahují galerie.

  Edit:
  Jednotlivé galerie můžete také dát pod sebe, jen nebudete mít popis vpravo tak jako u alby. Jeden obrázek náhledu galerie nastavíte při vkládání galerie “Upravit nastavení zobrazení” a vyberete počet náhledů galerie. Jen si asi budete při zobrazení jen jednoho náhledu poupravit css, jinak budete mít náhledy nehezky vycentrované.

  Ale opakuji, že vámi odkazovaná stránka obsahuje alba.

  #21687

  admin
  Keymaster
  Web

  mirekk: Díky za rychlou reakci!

  Doplním ještě, že alba můžete vytvářet a spravovat v menu Galerie – Správa alba (anglicky Gallery – Manage Album). Osobně mi tam sice uživatelské rozhraní nepřijde zcela ideální, ale s trochou snahy se to dá zvládnout… Do příspěvku (či stránky) pak nebudete vkládat pomocí zelené ikonky (ve vizuálním editoru) galerii, ale přímo album…

  #21734

  jshenry
  Participant

  OK, díky za odpovědi. To označování, co je galerie a co album je ze začátku trochu matoucí. Ctělo si to nastudovat dopředu. ;-)

  Ještě jedna otázka:
  Když jsou všechny galerie součástí jen jednoho alba, lze nějak dosáhnout jejich abecedního řazení?

  Příklad na mých stránkách (http://www.henryweb.cz/), kdy jsou pod odkazem Gelarie jednotlivé galerie hezky podle abecedy, ale pod odkazem Album jsou seřazené podle “něčeho”.
  POtřeboval bych tak ještě poradit s řazením toho Alba.
  A pak ještě jedna věc. Lze někde najít seznam takovýchto “závorek” např. [album=1,extend], které určují, co se má jak zobrazit?

  #22287

  milanb
  Participant

  Zdravím,
  již se se též zorientoval v pojmech album a galerie. Mám dotaz. Nemůžu najít plugin, který umí zobrazit album s náhledy jednotlivých galerií a po kliknutí na požadovanou galerii rovnou ukázat velkou první fotku z galerie v lightboxu s filmstripem? Vždy to chce nejprve zobrazit náhledy vybrané galerie a pak teprve plné foto. Potřeboval bych to bez tohoto mezikroku. Jako například:
  http://www.alnus.cz/kuchyne-s-jidelnou-a-obyvacim-pokojem/luxusni-byt-2-kombinace/?lang=cs.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.