Existuje vhodný plugin na vřazení externí fotogalerie?

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Existuje vhodný plugin na vřazení externí fotogalerie?

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  VHR a poslední změna je stará 4 roky, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #26658

  VHR
  Participant

  Existuje vhodný plugin na vřazení externí fotogalerie do stránky psané ve WordPressu?
  Tato externí fotogalerie je obrovská, již nyní má 750MB a bude se dále zvětšovat. Není možné ji mít jako součást WordPressové stránky.
  Moc se těším na odpověď a radu

  #26683

  VHR
  Participant

  Tiše si analyzuji PHP kolem cvičné stránky vht-opava.cz a deru se s odřenýma ušima vpřed, když tu náhle mne napadlo zadat externí adresu fotogalerie přímo do stránky a funguje to. Naprosto gigantickou fotogalerii mám na externí webové adrese https://www.zonerama.com/Klementova a jede to :-)
  Nyní se pokusím vše kolem trochu vyšperkovat a třeba nějaký dobrý vývojář vymyslí plugin dřív než já
  Takže se mrkněte na http://www.vht-opava.cz a POZOR je to cvičná stránka naž vstoupím do http://www.devce-z-hor.eu nebo http://www.devcezhor.cz
  Zdravím všechny :-)

  #26684

  VHR
  Participant

  Je možné aby v databázi bylo jen formátování textů a obrázků? Pokud ano, tak je to pěkná blbost a mělo by se to vymyslet tak aby záloha databáze byla přímo v FTP s WordPressem aby se to vše dalo snadno kopírovat a zálohovat a obnovovat

  #26686

  VHR
  Participant

  Promiňte, že jsem otravoval, už to vím, vřazovat externí fotogalerie z jiných webových adres lze velmi snadno přímo aktuálními prostředky WordPressu.
  Pokud by někdo chtěl tak to přesně popíšu.
  Externí fotogalerie na jiné webové adrese vnáší některé výhody. Datový obsah Fotogalerie nemusí být součástí datového balíku WordPressu, tedy snáz se zálohuje a snáz se provádí správa Fotogalerie.
  Nemusí se nic kupovat, existují naprosto špičkové fotogalerie, třeba Zonerama.com a mnoho dalších a lze je vřadit do stránky WordPressu
  Zdravím všechny :-)

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.