Eshop s pluginem Woocommerce pro cca 3 – 5 tisíc položek

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Eshop s pluginem Woocommerce pro cca 3 – 5 tisíc položek

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Musilda a poslední změna je stará 9 let, 4 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
  • Autor
    Příspěvky
  • #6469

    Kedart
    Participant

    Dobrý den,

    prosím zkušené o názor, zda Woocommerce zvládne cca 3 – 5 tisíc položek v e-shopu, aniž by byl problém s rychlostí načítání nebo s jinými technickými záludnostmi. Případně prosím o radu, jaké minimální parametry výkonu by měl mít hositng, aby vše fungovalo bez problémů. Děkuji. Děkuji

    #21202

    admin
    Keymaster
    Web

    Dostal se mi teď do rukou eshop, který má cca 4200 položek, běží na základním hostingu u Wedosu a nepozoruji tam žádné problémy s načítáním. Ale zase tam ještě není tak vysoká návštěvnost, tak uvidíme… Také zatím nejsou dost využívány různé variace a atributy (vlastnosti). Jediný problém, který jsem zatím objevil, byla nedostatečná paměť pro generování XML feedu pro Heuréku, ale to je patrně spíše záležitost tohoto placeného pluginu…

    #21225

    Musilda
    Participant
    Web

    To není vůbec problém, znám eshopy, co normálně fungují s dvaceti tisíci položkami. Pomalá WooCommerce, to je jen taková “legenda”.
    Zatím jsem ještě neviděl nějaké srovnání, které by to prokazovalo. Třeba v porovnání s Magento.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti