Editace textu email šablony ve Woocommerce

Domů Fórum podpory WordPressu Šablony, CSS (zobrazení webu) Editace textu email šablony ve Woocommerce

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  lincoln a poslední změna proběhla před 5 dny, 14 hodin.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #34680

  lincoln
  Účastník

  Zdravím všechny,

  potřeboval bych poradit ohledně editace emailu – jak je založit editovat vše samozřejmě vím ale dostal jsem se k jednomu wp projektu, který spravoval někdo jiný a nemůžu najít “defaultní” nastavení českého textu když objednáte zboží – dojde Vám mail “děkujeme za Vaši objednávku atd…)
  Ve Woocommerce je pouze takové basic nastavení a když chci editovat šablonu je tam pouze kod…a nic víc…nemůžu najít ten text ! FTP jsem projel celé..našel ale též jen kod…zkrátka ten text tam není…už jsem si říkal jestli nemůže být ještě někde “child” nějaká odvozená šablona protože ani pluginy nic jiného k editaci…za případnou radu velmi děkuji

  #34686

  LuCaCZ
  Účastník

  V nastavení Woo > Emaily je při rozkliku každého typu emailu vidět kde je jeho šablona uložena. Zde se dá také zkopírovat soubor do šablony a následně upravit. Myslím, že by ale měla být vytvořena child šablona, aby se při aktualizaci soubory neztratily. Pak by se měly soubory objevit v editoru šablony. Pokud ne stačí stáhnout z FTP a upravit v PC. Měly by být ve složce wp-content/themes/šablona/woocommerce/templates/emails

  Také jde použít plugin https://wordpress.org/plugins/email-text-customizer-for-woocommerce/
  S tím jsem měl ale menší problém, že si hned po aktivaci zkopíruje ony soubory a změní texty na anglické, protože není česky.

  #34696

  lincoln
  Účastník

  Velmi děkuji za odpověď!! :)
  ano v editaci WO- v nastavení emailu cesta šablony vidět jde a dokonce i s cestou možnosti kopírování pro úpravu šablony…avšak zde je zádhrel…ať hledám na FTP, nebo v editoru…mailu je tam cca 12 od přijetí objednávky až po poděkování apod…ale u všech je vidět jenom uvítací php kod…přepsat jde ale defaultní nastavení…českého textu nikde není…můžu to přepsat ale pak nevím co patří k čemu..nedá se zkrátka najít původně psaný text..Vámi navrhovaný plugin rozhodně vyzkouším a třeba bude lepší emaily smazat a nastavit přes plugin znovu…S tímto problémem jsem se ještě nesetkal…jediná možnost musí být v “child” šabloně stránky, ke které však bohužel nemám přístup…budu tedy muset nastavit emaily od začátku…Každopádně děkuji.

Prohlížíte 3 příspěvky - 1 ze 3 (z 3 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.