Dynamický obsah

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Emilko2 a poslední změna je stará 10 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38975

  Emilko2
  Participant

  Ahojte wordpresáci, mám na Vás dotaz.

  Jsem začínají wordpress developer (alespoň se o to snažím) a na jedné stránce jsem narazil na takovou věcičku a chtěl bych se Vás zeptat, zda existuje nějaký plugin nebo si musím něco takového sám nakódovat. Jde o to, že na stránce se dynamicky mění obsah podle toho, z jaké oblasti se na stránku připojím. Takové řešení vidím poprvé a chtěl bych se to do budoucna naučit. Je možné něco podobného vytvořit i přes wordpress, resp. je na to nějaký již existující plugin? Zde je také doména konkrétního webu: https://kasinoguru-cz.com/nejlepsi-online-kasina . Dolu přidávám i fotku pro lepší pochopení.

  Attachments:
  #38977

  mirekk
  Participant
  Web

  Ano, wordpress umí spravovat z jedné administrce síť webů. Pro vás by to znamenalo aktivovat multisite ve wordpress, mít připravené domény pro například jazykové mutace a pro každý jazyk vytvořit na stejné šabloně pro každý jazyk web.
  Více informací jak multisite funguje, jak aktivovat, nastavit atd. najdete v mnoha článcích na netu po zadání wp multisite do vyhledávače.
  Namátkou třeba zde >

  #38978

  Emilko2
  Participant

  Děkuji pěkně za pomoc :) podívám se na nějaké články a videa o tom.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.