Dynamický obsah

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  flashrad a poslední změna je stará 1 rok, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38975

  Emilko2
  Participant

  Ahojte wordpresáci, mám na Vás dotaz.

  Jsem začínají wordpress developer (alespoň se o to snažím) a na jedné stránce jsem narazil na takovou věcičku a chtěl bych se Vás zeptat, zda existuje nějaký plugin nebo si musím něco takového sám nakódovat. Jde o to, že na stránce se dynamicky mění obsah podle toho, z jaké oblasti se na stránku připojím. Takové řešení vidím poprvé a chtěl bych se to do budoucna naučit. Je možné něco podobného vytvořit i přes wordpress, resp. je na to nějaký již existující plugin? Zde je také doména konkrétního webu: https://kasinoguru-cz.com/nejlepsi-online-kasina . Dolu přidávám i fotku pro lepší pochopení.

  Attachments:
  #38977

  mirekk
  Participant
  Web

  Ano, wordpress umí spravovat z jedné administrce síť webů. Pro vás by to znamenalo aktivovat multisite ve wordpress, mít připravené domény pro například jazykové mutace a pro každý jazyk vytvořit na stejné šabloně pro každý jazyk web.
  Více informací jak multisite funguje, jak aktivovat, nastavit atd. najdete v mnoha článcích na netu po zadání wp multisite do vyhledávače.
  Namátkou třeba zde >

  #38978

  Emilko2
  Participant

  Děkuji pěkně za pomoc :) podívám se na nějaké články a videa o tom.

  #39503

  karlicka
  Participant

  Podívej se hlavně na to, jaké máte ve firmě hardwarové vybavení. Jeden můj kolega si stěžoval, že si musel na internetu pořídit vlastní počítač jinak by prý nebyl schopen vykonávat práci pro klienty v jejich firmě a hrozil by mu vyhazov. Když máte na krku hypotéku, musíte jednat jinak no..

  #39505

  flashrad
  Participant

  Ty stránky to zjišťují podle ip adresy a jazykového nastavení prohlížeče. Vše v rámci jedné domény, pouze na základě té IP načtou obsah pro danou zemi např z ACF.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti