Duplikace funkce tagů

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Karolína Vyskočilová a poslední změna je stará 4 roky, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28624

  Apostol
  Participant

  Zdravím,

  dokáže mi někdo poradit jak mohu nakopírovat funkci tagů? Potřebuji tuto funkci u příspěvků dvakrát. Pokaždé pro jiný účel nezávisle na sobě. Ovšem nevím jak toto neduplikovat.

  Prosím neraďte mi plugin typu Advanced Custom Fields, je to pro mě nesmysl. Potřebuji toto řešit jednoduše jako jsou řešeny defaultně tagy ve wordpressu.

  Předem děkuji, pokud se najde někdo s jasným řešením.

  #28625

  Azifaral
  Participant
  Web

  Nevím co si mám představit pod pojmem “nakopírovat funkci”, ale pokud vám jde o to, že potřebujete uživatelské taxonomie, tak na to existuje velké množství pluginů, já osobně používám Custom Post Type UI. Po instalaci si můžete vytvořit uživatelské taxonomy (tagy) pod vlastním názvem, url atd. a ty se vám při zadávání objeví v editaci příspěvku. On tedy tento plugin má, stejně jako jemu podobné např. Toolset Types i možnost vytváření uživatelských příspěvků včetně uživatelských polí, ale to asi nepotřebujete.

  #28637

  Pokud Vám stačí kód do functions.php (v child šabloně nebo pluginu), tak tady:
  https://generatewp.com/taxonomy/

  Akorát budete muset samozřejmě měnit i výpis v šabloně.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.