download videa *.mp4 (né přehrávání)

Domů Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem download videa *.mp4 (né přehrávání)

Oštítkované: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 hlasy) se naposledy zapojil uživatel  Azifaral a poslední změna proběhla před 2 dny, 11 hodin.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)
 • Autor
  Příspěvky
 • #34496

  wisiwig
  Účastník

  Dobrý den. Potřebuji pro uživatele dát ke stažení video s koncovkou *.mp4 , pokaždé se ale video začne přehrávat. Chci ale, aby na jedno kliknutí např na “download video” aby se rovnou začalo stahovat, né přehrávat.

  #34498

  mirekk
  Účastník
  Web

  Hledáte problém tam, kde není a stačí jen koukat a ne jen klikat. Při vkládání souboru do příspěvku máte vpravo dole rámeček Nastavení zobrazení souboru. A tam vyberte volbu Odkaz na mediální soubor.

  #34504

  wisiwig
  Účastník

  v Chrome ani v IE mi to nenabídne rovnou stáhnout soubor ale přehraje se video. Mám vložený odkaz přes “mediální soubor” a nastaveno “odkaz na mediální soubor” :(
  Možnost stažení je pro uživatele pořád stejně komplikovaná…přes pravý tlačítko a “uložit jako” :(

  #34515

  Azifaral
  Účastník
  Web

  Já jsem přesvědčený, že toto nemáte šanci ovlivnit a je to vlastnost prohlížeče. On pro zjednodušení pro uživatele to prostě začne automaticky přehrávat, dokonce vám takto přehrává automaticky video v HTML5 reklamě a teprve pokud vám to nevyhovuje, tak máte možnost si to na straně prohlížeče zakázat. Ten zákaz automatického přehrávaní videa v HTML5 se dělá pomocí Chrome rozšíření Disable HTML5 Autoplay a asi bude fungovat i na to *.mp4, ale musí to udělat klient na své straně.

Prohlížíte 4 příspěvky - 1 ze 4 (z 4 celkově)

Pro reakci na tento článek se musíte přihlásit.