dotaz na plugin

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Mikky a poslední změna je stará 10 let, 1 měsíc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #18268

  Mikky
  Participant

  Dobrý den.
  jsem úplný začátečník a zkouším si vytvořit stránky, což není zas tak veliký problém. Spíše se ztrácím v množství pluginů. Hledám plugin, nejlepší free, který dokáže načíst obsah z jiných stránek jako to umí facebook – vložím adresu článku např. z novinek.cz a ta se načte jako text i s obrázkem. Předem děkuji za odpovědi.
  Jestli je už někde podobný dotaz, což si myslím že je, tak se omlouvám. Jen nevím jak zadat dotaz pro vyhledávání. Protože mi to najde, podle mě, něco jiného než potřebuji.

  #18272

  Bigdrobek
  Participant
  Web

  Asi chceš načítat RSS jako články z jiných webů? Já používám Autoblog od WPMU DEV ale ten je placený.
  Viz vyhledame.cz hlavní doména stáhne text a fotku z článku ze subdomény a odkazuje přímo na subdoménu.

  #18275

  admin
  Keymaster
  Web

  Myslím, že Autoblog je na něco trochu jiného. Pomocí něj je možné automaticky stahovat prostřednictvím RSS obsah z různých webů a publikovat ho duplicitně i na svém webu. Podobným pluginem je např. FeedWordPress (zdarma).

  Spíše jsem dotaz pochopil tak, že Mikky nechtěl stáhnout celý článek, ale jen embedovat malou ukázku tak, jako to dělá Facebook, když do příspěvku vložíme nějaký odkaz. V tomto případě je možné použít např. plugin WP Lynx (zdarma) nebo zkusit placenou variantu Status.

  #18280

  Mikky
  Participant

  Díky za odpovědi. Lynx je přesně to co jsem hledal, ale podívám se i na ten zbytek. Ještě jednou díky za pomoc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.