Do příspěvku nelze vložit tag

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Do příspěvku nelze vložit tag

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 5 let, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #18455

  graphitestudio
  Participant

  Dobrý den,
  po aktualizaci na WordPress 3.8.3. nelze ve WYSIWYG editoru WordPressu vůbec vložit tag <a>. Během publikování se prostě tag nějak “ztratí”. Tlačítka Vložit/Upravit odkaz jsou neaktivní.

  Budu vděčný za každou radu.

  TB

  #18461

  admin
  Keymaster
  Web

  Před chvílí jsem to zkoušel, funguje to bez problémů. Zkuste deaktivovat všechny pluginy a nasadit výchozí šablonu Twenty Fourteen. Stále to nefunguje?

  #18482

  graphitestudio
  Participant

  Bohužel, ani odinstalace pluginů, ani změna tématu nijak nepomohla. Jde o problém rozhraní administrace – myslel jsem, že to je ve WordPressu stejné bez ohledu na zvolenou šablonu…?

  V příloze posílám printscreen, jak to vypadá. Nejde jen o to, že nefungují ta tlačítka “vložit odkaz”. Jde o to, že prostě nelze vůbec vložit ten tag. WordPress ho prostě odstraní. Jiné tagy ale normálně fungují.

  Vzhledem k tomu, že jsem do WordPressu neinstaloval v poslední době žádné šablony ani pluginy a jediná změna ke které došlo je aktualizace na 3.8.3., nemám jiné vysvětlení, než že problém je způsoben právě tím.

  Je možné nainstalovat zpátky předchozí verzi WP?

  Attachments:
  #18484

  admin
  Keymaster
  Web

  Tlačítka jsou neaktivní, dokud neoznačíte nějaké slovo v textu, ze kterého chcete udělat odkaz. Jakmile něco označíte, tak budou tlačítka zase aktivní.

  Pokud jsou odkazy i přes vložení po aktualizaci příspěvku odstraněny, tak by mohlo jít o nějaký konflikt se šablonou, která patrně využívá Visual Composer (viz screenshot). Ale těžko odhadovat, zkuste na chvíli aktivovat výchozí šablonu Twenty Fourteen a uvidíte. Případně kontaktujte autora šablony v rámci podpory (pokud je placená).

  #18485

  graphitestudio
  Participant

  Děkuji za radu. Jsem vážně pitomej. Samozřejmě to funguje!

  Díky

  TB

  #18488

  admin
  Keymaster
  Web

  Naopak, je to docela častý problém, uživatelé si občas neuvědomí, že musí být nejdříve něco označeno, aby bylo tlačítko vůbec aktivní…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.