Delivery : České služby pro WordPress

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Delivery : České služby pro WordPress

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Veronika1704 a poslední změna je stará 1 rok, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #31904

  sano
  Participant

  Ahoj,
  prosím o pomoc s nastavením XML FEED pre heureka.sk
  Neviem či som niečo zabudol nadstaviť alebo zle nadstavil ale pri exporte mi nevyexportuje delivery
  vopred dakujem za pomoc :)

  #31908

  admin
  Keymaster
  Web

  V menu WooCommerce – Nastavení – záložka České služby – XML feed – Dodací doba se nachází možnost zvolit globální dodací dobu, případně pak můžete zaškrtnout v základním nastavení možnost vlastní dodací doby (např. pro každý produkt) a na to je tam pak po aktivaci další samostatná záložka.

  #31909

  sano
  Participant

  Ďakujem veľmi pekne ešte by som mal jednu otázočku ohladne delivery ma tento plugin exportovat aj id price pricecod.Ak ano tak kde nadstavim tieto možnosti :)

  <DELIVERY>
     <DELIVERY_ID></DELIVERY_ID>
     <DELIVERY_PRICE></DELIVERY_PRICE>
     <DELIVERY_PRICE_COD></DELIVERY_PRICE_COD>
   </DELIVERY>
  #31913

  admin
  Keymaster
  Web

  Element DELIVERY plugin zatím nepodporuje, ale většinou není problém si základní hodnoty nastavit přímo v administraci Heureky (menu Ceny dodání).

  #31921

  sano
  Participant

  Ďakujem za pomoc :)

  #32264

  Martin6111
  Participant

  Ahojte, ja mám problém s tým, že parameter <DELIVERY_DATE> mi vygeneruje, ale pri importe do heuréky mi píše “Blokovaný chybne vyplnená dodacia doba v XML súbore” a nemôžem naimportovať produkty. (http://pneuprekamion.sk/?feed=heureka) Na heureke som vyplnil Ceny dodania, ale produkty ajtak nenaimportovalo. Skúšal som aj hromadné nastavenie delivery date a aj osobitné pre produkty.

  Ďakujem za pomoc.

  #32265

  admin
  Keymaster
  Web

  Máte tam <DELIVERY_DATE>0</DELIVERY_DATE>, což by mělo být v pořádku? Tímto způsobem jsou označené produkty, které jsou skladem, nevím, co by na tom mělo být špatně…

  Nemohla Heureka eshop zablokovat ručně? Pokud jste feed odeslal ještě před správným zadáním informací? Bohužel mě nic nenapadá, zkuste kontaktovat podporu Heureky, možná ho budou chtít zkontrolovat ručně…

  #37269

  Veronika1704
  Participant

  Dobrý den, prosím o pomoc s nastavením feedu pro google https://bozanbalic.cz/?feed=google – nenatahují se mi do něj názvy jednotlivých produktů, u heureky je to ok. S wordpressem začínám :-) Děkuji

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.