Deformace horizontálních obrázků v textu

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Deformace horizontálních obrázků v textu

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  o5majkl a poslední změna je stará 2 dny, 13 hodin.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38811

  o5majkl
  Participant

  Zdravím, měl jsem dva dny zpátky problém se zálohovacím pluginem UpDraft, který jsem tedy následně deaktivoval a smazal. Na to mi asi dvě hodiny nefungovaly stránky a poté jsem si všimnul, že mam u novějších příspěvků zdeformované obrázky vložené v textu. Jedná se pouze o horizontálně situované, všechny vertikálně focené zůstali ve správném poměru. Týká se to pouze obrázků v textu, netýká se to náhledových obrázků u článků, ty jsou v pohodě. Zde je to celkem dobře vidět http://www.kolonazakazku.cz/1130/haibike-speed-sl-prestavba-lakovani/ netuší někdo co je za problém a jestli se s tím dá něco dělat? Díky, Michal.

  #38827

  o5majkl
  Participant

  Přidávám upgrade, kdyby chtěl někdo poradit… S vložením nového příspěvku je ten problém znovu a to téměř u všech fotek viz. http://www.kolonazakazku.cz/1273/giant-revolt-adv-2-shimano-grx-di2/ první obrázek je v pohodě, všechny ostatní jsou deformované. Po instalaci nové verze WP, kde je předělaný editor mam také problémy s titulní fotkou, kterou nelze nahradit. Odkaz “replace image” nefunguje a když fotku odeberu a chci vybrat novou, tak se mi neotevře okno se souborama… Po prvním uložení příspěvku také zmizí spodní panel s nastavením (post setting) a taktéž ho nelze vyvolat. Nějaký nápad?

  #38829

  o5majkl
  Participant

  Pridavam jeste zobrazeni na mobilu, tam je to uplne spatny…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti