Contact Form 7 – upload a odeslání souboru

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Contact Form 7 – upload a odeslání souboru

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Paja a poslední změna je stará 3 roky, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #29338

  Paja
  Participant

  Zdravím,
  v contactu formu mám vytvořený formulář v rámci, kterého mám tlačítko na nahrání souboru. Následně jsem daný shortcode vložil do záložky e-mail položka přílohy. Po odeslání e-mailu mi však žádná příloha nepřijde. Zjistil jsem, že se ani neprovede upload do složky wpcf7_uploads. Práva složky jsou 0777. Můžete mi prosím poradit, jak problém opravit. Děkuji

  #29340

  admin
  Keymaster
  Web

  Máte vše nastavené podle manuálu (anglicky)? Stačí tam nějaká drobná chyba (např. v názvu pole) a nebude to fungovat… Problém by mohl být také s velikostí nahrávaného souboru nebo povolených typem souboru pro upload.

  #29341

  Paja
  Participant

  Myslím, že ano. Mohl by problém způsoben tím, že formulář je dvoukrokový?

  #29342

  admin
  Keymaster
  Web

  Těžko říci, zkuste vytvořit nějaký jednoduchý testovací formulář (třeba jen dvě pole, z toho jedno pro nahrání souboru) a pak mi sem nahrajte screenshot s nastavením, zkusím to podle toho u sebe, jestli to bude fungovat…

  #29343

  Paja
  Participant

  Tak problém je opravdu v tom, že formulář je dvoukrokový. Pokud dám tlačítko pro upload souboru až do druhého kroku, tak se přílohy v pořádku odešlou.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.