Contact Form 7 – reCAPTCHA – čeština

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Contact Form 7 – reCAPTCHA – čeština

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  jolinar a poslední změna je stará 6 let, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #33373

    jb
    Participant

    Zdravím vás ve spolek,

    má někdo zkušenosti s Contact Form 7 integrací reCAPTCHA?

    Mám na webu formulář s funkční reCAPTCHA a chtěl bych jí (tu reCAPTCHA-u) přepnout do češtiny.
    To jde a velice pěkně funguje v jiných k tomu určených pluginech.

    U reCAPTCHA v Contact Form 7 mi jde o to jak češtinu zapnout. Nejspíš to půjde jen úpravou modulu recaptcha.php.

    Má někdo zkušenost, ví někdo jak na to?

    Dík předem za odpovědi

    Jirka B.

    #33383

    admin
    Keymaster
    Web

    1) Nepoužíval bych vůbec reCAPTCHA, uživatele to zbytečně obtěžuje :-( Existují i další řešení, např. plugin Contact Form 7 Honeypot, který se snaží roboty ošálit skrytým způsobem, který uživatele neruší…

    2) reCAPTCHA by se mělo samo přizpůsobit uživateli, nemáte třeba anglickou verzi prohlížeče nebo nejste v zahraničí? Obecně by se měla zobrazit pro každého uživatele “vhodná” jazyková verze automaticky.

    3) Je možné to změnit pomocí jednoduché funkce, příklad je např. zde (je tam příklad pro němčinu, de, pro češtinu tam budete muset dát cs, viz přehled).

    4) Jazykové nastavení pro reCAPTCHA by měl umět také plugin Contact Form 7 Controls.

    #33407

    jb
    Participant

    Dobrý den,

    díky Keymaster, už to maká jak má.

    Nakonec jsem rozchodil Honeypot, užavatelsky to je opravdu pohoda.

    Add 2 – web máme dvoujazyčný, tak asi proto nefunguje automatika
    Add 3 + 4 – oboje funguje OK, ale nakonec jsem to nepoužil

    Díky
    Jirka B.

    #33493

    jolinar
    Participant

    Ještě bych chtěla podotknout, že existuje verze ‘Invisible reCaptcha’, kde uživatel nezaškrtává žádné políčko.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti