Článek přístupný pouze registrovaným uživatelům?

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) Článek přístupný pouze registrovaným uživatelům?

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #7496

  medved.design
  Participant

  Mám takový dotaz, je možné udělat, aby byl článek přístupný pouze registrovaným uživatelům? nebo nastavení práv jednotlivým uživatelům? Nechce se mi to dávat přes heslo, přeci jen je divné když např. vstoupí moje holka na stránky a tam jsou obrázky které nechci aby vyděla a pod tím zadejte heslo.

  #7497

  Lukenzi
  Participant

  Určitě by to šlo přes nějaký plugin.

  A bez použití pluginu by se to dalo snadno udělat vytvořením zvláštní šablony pro příspěvek ve které by byla ještě před funkcí vypisující obsah článku kontrola zda je uživatel přihlášený nebo ne. Např. nějak takhle:

  if ( is_user_logged_in() ) {
  /*** Výpis obsah článku pro přihlášené uživatele ***/
  } else {
  /*** Hláška, že obsah článku je jen pro přihlášené...třeba ***/
  };
  
  #7498

  medved.design
  Participant

  Hele ještě dotaz, jak se dělá šablona :-) Nějak jsem to nenašel nikde v menu. Lze takhle nastavit, aby to možný zobrazit články třeba jen pro redaktory?

  #7499

  Lukenzi
  Participant

  Možný je úplně všechno, ale k tomu jsou potřeba znalosti a praxe a tohle nenajdeš v menu, ale v dokumentaci WordPressu nebo pomocí google.

  Pokud vůbec netušíš o co jde asi bych raději našel nějaký plugin nebo si prostudoval dokumentaci a naučil se to. Není to záležitost na 4 řádky :)

  #7500

  medved.design
  Participant

  V pohodě zkusím si poradit, zkušenosti nějaké mám, ale asi zkusim nějaký ten plugin. Já jen kdyby to už někdo zkoušel napsat tak by to bylo holt snazší. Díky za rady

  #27240

  admin
  Keymaster
  Web

  Doplním ještě aktuální přehled pluginů, pokud máte nějaký vlastní tip, tak sem s ním :-)

  Mezi komplexnější pluginy patří např. WP-Members nebo User Access Manager. Kromě samotného skrývání příspěvků a stránek umí mnoho dalších funkcí, ale otázkou je, zda je využijete nebo budou spíše komplikovat nastavení.

  Mezi jednodušší pluginy pak patří např. Only for Registered Users či Restrict Content, které mají většinou nějaké možnosti nastavení přímo u příspěvků a stránek (a můžete tam zaškrtnout, že budou zobrazeny pouze pro registrované uživatele).

  Podobných pluginů je ale velmi mnoho, takže pokud naleznete nějaký malý a šikovný, tak se prosím neváhejte podělit :-)

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti