Chyby v adresách URL

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 9 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #28573

  jamajka123
  Participant

  Zdravím,
  je normální mít nějaké chyby v adresách URL v google webmaster tools? Píše mi to, že chyb mám 37, pro jistotu jsem si nainstaloval plugin Google XML Sitemaps a ten mi za použití funkce debug function naopak vypisuje: Sitemap Content and Errors, Warnings, Notices a pod tímto varováním mám spousty odkazů? Je v něčem chyba?

  #28581

  admin
  Keymaster
  Web

  Normální to není, ale občas se to stává. Bohužel těžko odhadovat, musel bych vidět konkrétní chyby, alespoň něco sem zkopírujte nebo nahrajte screenshoty…

  #28584

  jamajka123
  Participant

  Ty chyby ve webmaster tools jsem bohužel smazal. Ale tohle mi vypisuje plugin Google XML Sitemaps.

  – Soubor smazán, protože obsahoval soukromá data. Ale nebylo tam nic podezřelého, pouze standardní debug informace.

  #28593

  admin
  Keymaster
  Web

  Nevidím tam žádnou chybu? Je to pouze nějaká informační stránka? Nebo co by tam mělo být konkrétně špatně? Škoda, že jste smazal chyby z Google Search Console, ale pokud nedošlo k jejich vyřešení, tak se stejně asi zase znovu objeví…

  #28594

  jamajka123
  Participant

  Tak jsem ty chybné odkazy ještě nalezl.

  Attachments:
  #28618

  admin
  Keymaster
  Web

  Podle screenshotu jde o nenalezené stránky. Patrně někdy existovaly (nebo na ně někde odkazujete), vyhledávač je zaindexoval a poté jste je smazal, takže vyhledávač hlásí, že došlo k problému a nemůže je najít. Nemohl jste třeba zkoušet nějaký import nebo něco podobného? Nejsem si jist, ale nemělo by tam být možné někde dohledat, zda na ně někde na webu třeba ještě neodkazujete?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.