Chyba při aktualizaci souboru footer.php

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem Chyba při aktualizaci souboru footer.php

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  flashrad a poslední změna je stará 8 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
 • Autor
  Příspěvky
 • #37873

  petka
  Participant

  Dobrý den, objevil se mi takový problém: pokud zedituji soubor footer.php a dám aktualizovat, objeví se následující zpráva “Jelikož se nepodařilo navázat spojení s webem a vyhledat kritické chyby, byly PHP změny vráceny zpět. Změněné PHP soubory nahrajte jiným způsobem, například přes SFTP.“.
  Co může být příčinou této chyby? Děkuji za odpověď.
  Verze WP 5.2.3.

  #37876

  admin
  Keymaster
  Web

  Už jsem to také někde viděl, nemůžete tam dělat při úpravách nějakou chybu? Když změníte třeba jen jedno písmenko, tak se problém také objeví?

  #37879

  petka
  Participant

  Ne, jednalo se pouze o opravu části běžného textu odkazu a oprava je naprosto v pořádku. Zajímavé ale je, že podívám-li se přes FTP, je u souboru aktuální čas a datum, které odpovídá okamžiku kliknutí na tlačítko “Aktualizovat soubor”, ale obsah je původní. Jen pro úplnost – verze WP je 5.2.3. a verze PHP 5.6.

  #37882

  flashrad
  Participant

  Chybu způsobuje konlikt buď se šablonou (zkuste nahodit základní šablonu a otestovat) nebo s nějakým pluginem(povypínejte všechny a postupně zapínejte). Mě to způsoboval plugin shortpixel…

  #37883

  petka
  Participant

  To je ale divné, protože na WP se nic neměnilo, žádné pluginy se neaktualizovaly, šablona funguje normálně. Prostě jednoho dne se to objevilo a nejde to. Pokud upravím footer.php jinde a přes FTP nahraji, je to OK.

  #37884

  flashrad
  Participant

  Tahle funkce je ve wp poměrně krátce…od 4.9 myslím a tyka se pouze vestavěného editoru….

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.