Chyba: Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Čeština pro WordPress Chyba: Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 5 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Errors a poslední změna je stará 13 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)
  • Autor
    Příspěvky
  • #910

    Errors
    Participant

    Zdravím,

    trochu jsem si začal s WP, ale mám problém s chybovou hláškou Fatal error: Allowed memory size of 33554432 bytes exhausted (tried to allocate 71 bytes) in …/web/wp-includes/pomo/mo.php on line 206

    Od hostingu mám přiděleno 64MB ram a využívám cca 42MB (podle pluginu WP-Memory-Usage)

    Hláška se objevuje nepravidelně a momentálně neznám další souvislosti s jejím objevováním.

    Během včerejšího dne, kdy jsem na stránkám pracoval se neobjevila ani jednou. Dnes skoro neustále a to i přes deaktivaci a smazání nepotřebných pluginů.

    Dále mám k dispozici výpis php_info s nastavením.

    Předem díky za radu. Nejsem moc zběhlý v php.

    Hláška se objevuje v drtivé většině případů při administraci, ale i při prohlížení webu…

    #8015

    admin
    Keymaster
    Web

    Podle té chybové hlášky to vypadá, že máte memory_limit u hostingu nastaven pouze na 32 MB. Můžete to nejdříve ověřit? Stačí se podívat na výpis funkce phpinfo() a najít položku memory_limit.

    Pokud je tam opravdu 64 MB, tak budeme pátrat dále…

    Jaký používáte hosting?

    #8016

    Errors
    Participant

    Podle aktuálního výpisu je tam skutečně 64MB… http://kroulovi.helvikovice.eu/info.php

    Ještě dodávám, že používám WP v.3.0.5. s češtinou

    hosting je profi-hosting.cz

    #8017

    admin
    Keymaster
    Web

    Zkuste ještě navýšit tento limit v konfiguračním souboru wp-config.php vložením následujícího řádku (někam před řádek “That’s all, stop editing! Happy blogging.”):

    define('WP_MEMORY_LIMIT', '64M');

    WP-Memory-Usage ukazuje i poté dostupných 64 MB?

    Pokud se chyba stále projevuje, zkuste deaktivovat všechny pluginy, zda to náhodou nějaký z nich nezpůsobuje.

    Pokud se dobře pamatuju, tak některé problémy s pamětí by také měly být vyřešeny v nové verzi WordPressu 3.1. Pokud čekáte na češtinu, tak ta by měla vyjít během zítřka, ale čekat na ní nemusíte a můžete to vyzkoušet rovnou…

    #8018

    Errors
    Participant

    vloženo. WP-Memory-Usage i teď ukazuje 64MB.

    Je potřeba nějak změněnou konfiguraci aktivovat?

    Nechci to zakřiknout, ale vypadá to dobře…

    #8019

    Errors
    Participant

    Děkuju za pomoc. Cca 2 hodiny práce bez zaváhání webu…

Aktuálně je na stránce zobrazeno 6 příspěvků - 1. až 6. (z celkem 6)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti