Chyba cookies

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  n3s4 a poslední změna je stará 6 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
 • Autor
  Příspěvky
 • #20000

  n3s4
  Participant

  Ahoj, instaloval jsem wordpress a po instalaci mi vypisuje následující chybu,. když se chci přihlásit :CHYBA: Cookies jsou blokovány kvůli neočekávanému výstupu. Další informace naleznete v manuálu nebo můžete zkusit oficiální fórum podpory (česky - anglicky).

  Nevíte čím to může být? Hosting je nejspíše od INTERNET CZ.

  #20001

  n3s4
  Participant

  A není to tím, že když vypíšu ionfo.php tak v záhlaví je uvedeno: PHP Version 5.2.14-pl0-gentoo

  Není to tím, že je nějak nepodporovaná verze PHP? WordPress potřebuje 5.2.4 a vyšší ne?

  #20003

  admin
  Keymaster
  Web

  Takže je to zcela čistá instalace bez pluginů a dalších šablon? Nechával jste vytvořit soubor wp-config.php automaticky nebo jste ho upravoval ručně? Nemohl jste použít nějaký jednoduchý editor, který uložil na začátek nějaký nekorektní znak (např. BOM)?

  #20030

  n3s4
  Participant

  A není to tou verzí PHP? Na webhostingu je verze 5.2.14. Ano byla to čistá instalace bez ničeho dalšího a musel jsem vytvořit wp-config.php ručně, podle toho co mi to vypsalo.

  #20031

  admin
  Keymaster
  Web

  PHP 5.2.14 by mělo stačit. Myslím, že u starší verze by se tam objevila dokonce hláška, že máte starou verzi PHP a instalace se nedoporučuje.

  Myslím, že je chyba v tom souboru wp-config.php, už jsem to několikrát viděl. Jaký editor jste používal pro jeho úpravy? Zkuste soubor wp-config.php smazat a spustit instalaci ještě jednou tak, že nastavíte hlavnímu adresáři na FTP takový CHMOD, aby mohl být soubor vytvořen automaticky, čímž se vyhnete potenciální chybě.

  #20168

  Ludek_K
  Participant
  Web

  Dobrý den, podařilo se vyřešit? Dnes se mi objevil stejný problém a nevím co s tím!
  Děkuji za odpověď.

  #20169

  admin
  Keymaster
  Web

  Ludek_K: Problém se objevil z ničeho nic? Neupravoval jste na webu něco (např. soubor wp-config.php)?

  #20234

  n3s4
  Participant

  Mě se to nepodařilo vyřešit, musel jsem řešit přechod k jinému poskytovateli webhostingu. Současný si s tím nevěděl rady a dle jeho sdělení je vše v pořádku. Mám ale za to, že se instalace nedařila z důvodu špatně nastavených práv souborů a adresářů a ručně se mi každý soubor nebo adresář nechtělo nastavovat.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.