chyba 503 Service Temporarily Unavailable

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem chyba 503 Service Temporarily Unavailable

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 9 let, 2 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #22022

    GlashGirl
    Participant

    Ahojte, mam prblem, už pri mensom zatazení stránka od 20 nevstevnikov, mi web vypisuje tuto hlásku Service

    Temporarily Unavailable

    The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.

    Nikto mi zatial envedel poradiť preco sa to deje.

    #22023

    admin
    Keymaster
    Web

    Jaký používáte hosting? Nemůže být web při nadměrné zátěži odpojován hostingem? Zkoušel jste kontaktovat podporu hostingu? Jde o nějaký nový problém? Nemůže problém souviset s nějakou úpravou, aktualizací či novým pluginem?

    #22024

    GlashGirl
    Participant

    Bežim na websupporte a mam neobmedzený hosting. Ich som kontaktoval a na ich strane nieje žiaden problem. Robi to už dlhu dobu.

    #22026

    admin
    Keymaster
    Web

    U Wedosu je tato chyba většinou způsobena vyčerpanými PHP procesy, tedy když server nestihne zpracovávat požadavky od návštěvníků webu. Nevím, jaký limit tam má Websupport (a zda vůbec nějaký), ale pokud se ta chyba objeví a po chvíli zase zmizí, tak je to obvykle nejčastější příčina. Zkuste prozkoumat počet prováděných databázových dotazů, rychlost načítání webu a prohlédněte access_log, kde by měl být vidět podrobný rozpis požadavků na server. Pokud si dobře vzpomínám, tak jsem měl k webu nějakou dobu přístup a probíhalo tam množství SQL dotazů a docela pomalu se načítal…

    Ale může jít i o nějaký problém s pluginem nebo šablonou (či její úpravou).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti