Čeština v komentářích

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  bojina a poslední změna je stará 7 let, 1 měsíc.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #3371

  navy81
  Participant

  Chtěl bych použít český fomulář na komentáře ve své šabloně, ale mám problém: zkusil jsem použít soubor commments.php z české šablony twenty-twelve ve své šabloně, ale hlásí mi to:

  Warning: call_user_func() expects parameter 1 to be a valid callback, function 'twentytwelve_comment' not found or invalid function name in /web/htdocs2/martinektravelcom/home/www/cr/wp-includes/comment-template.php on line 1334

  Jak musím tento soubor upravit, tak aby fungoval v mojí šabloně?

  děkuji,

  Ivan

  #15648

  sjiamnocna
  Participant
  Web

  Tuším, že to bude problém s neúplností potřebných věcí, které jsi přesunutím do své šablony vynechal (funkce ve functions, jazyky v langs atp.). Kombinovat různé soubory různých šablon rozhodně není zdravé – pokud tedy výslovně nevíš co děláš a jak to zařídit aby to fungovalo.

  Drobnost: Twenty-twelve určitě není česká šablona, jen do češtiny přeložená :)

  #15649

  bojina
  Participant

  Aktualizoval jsem na 3.6 CZ, vše ok, pouze po napsání komentáře se objeví One Response to …název stránky. Lze to někde přeložit ? Mám šablonu weaver.

  děkuji Míra

  #15650

  admin
  Keymaster
  Web

  bojina: Jakou verzi šablony konkrétně používáte? Myslím, že byl Weaver a potom i Weaver II? Jednou jsme tady už podobné téma pro tuto šablonu řešili.

  Obecně ale půjde o chybějící překlad šablony, který si budete muset nějakým způsobem dodělat.

  #15651

  bojina
  Participant

  Používám Weaver verze 2.2.9. Jedná se třeba o slovo RESPONSES TO – název stránky. Kde bych měl to slovo hledat ? Zkoušel jsem ….themes/weaver/languages/weaver.pot, ale tam jsem ho nenašel.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.