České služby – Uloženka + ČP?

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) České služby – Uloženka + ČP?

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (4 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Karel80 a poslední změna je stará 4 týdny, 1 den.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #33495

  jolinar
  Participant

  Zdravím,
  moc děkuji za plugin České služby. Můj klient požaduje jak Uloženku, tak i Balík do ruky + na poštu pomocí Uloženky. Je nějaká možnost jak toto provést?

  Děkuji předem!

  #33572

  admin
  Keymaster
  Web

  Pokud si dobře vzpomínám, tak v době, kdy byla Uloženka doplněna do Českých služeb, ještě Českou poštu neuměla, ale ruku do ohně za to nedám… Určitě by to asi doplnit šlo, asi by to nemuselo být nijak složité, ale zatím to nebyla priorita. Pokud byste to chtěli urychlit, tak asi pouze v podobě placené zakázky (v případě zájmu se prosím ozvěte).

  #33644

  Mr.Jan
  Participant

  Dobrý den,
  Česká pošta aktuálně nabízí službu “Česká pošta balíkovna”. Ta se dá vložit jako způsob dopravy do eshopu. S tím, že se odkazuje na updatovaný .xml soubor výdejních míst.
  Je nějaký výhled, že ČP balíkovna bude vložená do českých služeb podobně jako DPD Parcel shop?
  Děkuji

  #38636

  Karel80
  Participant

  Dobrý den, snad nebude vadit dotaz. Pokud bych se rozhodl mimo těchto doručovatelských služeb ještě pro jiné, dal by se i přidat plugin i s tímto rozšířením. Každý zná tyhle klasické služby, ale třeba tuhle, kterou bych chtěl využívat na doručování balíčků do zahraničí nikdo moc nezná.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.