České služby GIFT a PRODUCT

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) České služby GIFT a PRODUCT

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 2 týdny, 2 dny.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
 • Autor
  Příspěvky
 • #38165

  Majox
  Participant

  Zdravím,
  chcel by som sa spýtať, používam najnovšiu verziu Vášho pluginu, skúšal som využiť možnosť GIFT, kde som zadal text “Darček v hodnote 10€ zdarma”, vo feed sa zobrazilo len </GIFT> bez začiatočného tagu a aj samotného textu, skúšal som aj viacero textov, ale rovnaký výsledok, len tag </GIFT>.
  Tatkiež ma zaujal doplňujúci názov pre produkt v Heureke a to PRODUCT, vložil som do neho text a uložil, vo feed sa ale tagy a ani samotných ich text nezobrazil. Konkrétne ide o produkt s variantmi, s jednoduchým som toto nastavenie neskúšal.

  Ďakujem za info.

  #38171

  admin
  Keymaster
  Web

  Pokud se nepletu, tak PRODUCT zatím funguje pouze u jednoduchých produktů a u variant nikoli (podrobnosti). Určitě to ale raději vyzkoušejte. Asi ho mohu k variantám doplnit, i když teoreticky si ho tam můžete doplnit sám, a to když v nastavení XML feedů zadáte do pole “Název variant” následující (netestováno): {PRODUCTNAME} {ceske_sluzby_xml_heureka_product} {VLASVAR} | {KATEGORIE} | {NAZEV} {VLASVAR}

  GIFT by měl ale fungovat i pro varianty (podrobnosti), mohu se na to někde podívat? Napište prosím email, pokud nechcete dávat veřejně odkazy, ideálně pokud můžete poskytnout i přístupy k webu, abych to mohl přímo vyzkoušet. Zkusil bych to ale také u nějakého jednoduchého produktu, jestli není problém zase pouze u variant.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.