České služby: DPD ParcelShop – nefunkčnost

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Pluginy (funkčnost webu) České služby: DPD ParcelShop – nefunkčnost

Zvolené téma obsahuje celkem 2 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 8 let, 1 měsíc.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)
 • Autor
  Příspěvky
 • #25884

  chroustov
  Participant

  Ahoj,

  používám 0.5a verzi Českých Služeb. Bohužel mám problém s nastavením. Když se snažím nastavit u DPD ParcelShop cenu služby, tak po uložení a refreshi stránky vidím pořád nula. Tzn. nemůžu nastavit cenu. Stejný problém je s nastavením ceny na Slovensko (i u Uloženky).

  Zkoušel jsem přeinstalovat České služby i Woocommerce; vypnout ostatní pluginy, přehodit šablonu, jiný prohlížeč, anonymní okno. Bohužel vše bez úspěchu.

  Neutušíte, v čem by mohl být zakopaný pes?

  Předem Díky

  #25886

  admin
  Keymaster
  Web

  Zajímavé, díky za zprávu! Jakou používáte verzi WordPressu a WooCommerce? Pokud vím, tak to na mnoha webech bez problémů funguje, ale nějaká chyba určitě není vyloučena… Zkoušel jsem to před chvílí a ukládání bez problémů funguje, tak nevím, kde by mohl být problém. Můžete poslat přístupy, abych se na to mohl podívat?

  #25972

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky za přístupy, patrně o problém s rozšířením Suhosin na používaném hostingu. Jako dočasné řešení se můžete pokusit Suhosin nějak deaktivovat (asi bude potřeba kontaktovat podporu). A doplnil jsem to jako problém přímo zde: https://github.com/pavelevap/ceske-sluzby/issues/49. Pokusím se to nějak obecně vyřešit a celkově zkrátit délku názvů proměnných, aby to do budoucna už nezpůsobovalo problémy…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 3 příspěvky - 1. až 3. (z celkem 3)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti