BuddyPress – bug nebo ne?

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 4 roky, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #30623

  JendaM
  Participant

  Zdravím, chtěl bych se zeptat někoho kdo používá buddypress jak přesně má fungovat jedna věc.

  Tedy, když na webu okomentuje článek registrovaný uživatel, tak se tento komentář normálně zobrazí v Activity Stream. Toto ale nefunguje když napíše komentář neregistrovaný návštěvník.

  Mě by zajímalo jestli to tak má být, nebo to je nějaká chyba.

  Konkrétně – http://dm6.cz/co-zatim-vime-quake-champions/ jak vidíte článek má dva komentáře, jeden od neregistrovaného uživatele, druhý od registrovaného. Ale když se podívám do Aktivity stream http://dm6.cz/co-je-noveho/ tak pod publikovaným článkem vidím jen komentář registrovaného uživatele.

  Potřebuju v první řadě vědět jestli se jedná o bug, nebo je to takto zamýšleno tvůrci pluginu.

  Používám poslední BP a WP.

  Děkuji za pomoc, Honza

  #30630

  admin
  Keymaster
  Web

  Myslím, že to tak bylo původně zamýšleno, respektive před lety dokonce existoval plugin BP Include Non-member Comments, který to uměl, ale obávám se, že už fungovat nebude… Můžete ho však vzít jako inspiraci :-) Možná už se od té doby mnohé změnilo, ale nemyslím si, že by to byla chyba pluginu. Určitě to ale půjde rozšířit, BuddyPress má opravdu mnoho použitelných hooků. Bude to chtít ale přesně zjistit, kde se nejlépe “napíchnout”… Moc nepoužívám, takže nemám přehled, možná už to nová verze nějak podporuje, jen je třeba někde něco nastavit, nevím…

  #30646

  JendaM
  Participant

  Děkuji za odpověď,

  plugin jsem zkusil a máte pravdu – nefunguje :)). Já si ho určitě sám neupravím, nevím o programování nic a ani nemám ambici to měnit. Ale zkusím sehnat někoho kdo by to udělal za úplatu. Teď aspoň vím co chci :)

  S pozdravem Honza

  #30649

  admin
  Keymaster
  Web

  @jendam: Pokud budete mít zájem, tak se ozvěte, můžeme to vyřešit v rámci placené zakázky…

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.