BBPress (překlad chybějících řetězců)

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Čeština pro WordPress BBPress (překlad chybějících řetězců)

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  mvasicm a poslední změna je stará 9 let, 5 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
 • Autor
  Příspěvky
 • #20499

  Twinsen
  Participant

  Zdravím vespolek,

  na BBPressu, kde používám počeštěný plugin “čeština pro wordpress”, který je použit i zde na fóru, potřebuji přeložit slovo “REPLY” v detailu tématu. Jak je vidět, chybí to i zde. Ovšem já to nemohu v .po souboru nějak nalézt.. :/ Věděl by někdo poradit/nasměrovat, kam přesně “sáhnout”?

  #20500

  Twinsen
  Participant

  Vyřešil jsem to přepsáním ve 2 souborech:

  plugins/bbpress/includes/topics/template.php
  plugins/bbpress/includes/replies/template.php

  Počítám s tím, že při aktualizaci BBPressu se to přepíše, ale nerozumím tomu, proč se to netahá s .po souboru, když tam tento řetězec je :/

  #20532

  admin
  Keymaster
  Web

  Díky za používání pluginu Čeština pro WordPress, chtěl bych co nejdříve vydat aktualizaci, ale zatím bohužel nebyl čas… Soubory pluginu rozhodně nepřepisujte, brzy vyjde další aktualizace a provedené úpravy budou smazány!

  V adresáři pluginu bbPress je soubor wp-content/plugins/bbpress/languages/bbpress.pot. Nejdříve si otevřete lokalizační soubor bbpress-cs_CZ.po pomocí programu Poedit a použijte menu Katalog – Aktualizovat z POT souboru, najděte zmiňovaný soubor .pot a proveďte aktualizaci. Řetězec “Reply” by se měl objevit mezi nepřeloženými. Přeložte a uložte, nezapomeňte nastavit, aby se generoval také soubor .mo, který teprve WordPress používá.

  #22099

  mvasicm
  Participant

  Ahoj,

  také řeším češtinu na bbPress. Víceméně je vše ok, drobnosti jako reply zas tak nevadí, ale chybové hlášky, které jsou v .po přeloženy se nenačítají a to už se jen tak nepřehlédne.

  Nevíte, jak na to? V souborech s češtinou se zdá být vše v pořádku, ale na webu neustále angličtina.

  ERROR: Your topic needs a title.

  ERROR: Your topic cannot be empty.

  ERROR: Forum ID is missing.

  Díky moc

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.