Aktivace pluginu

Zvolené téma obsahuje celkem 4 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Ywettt a poslední změna je stará 11 let, 3 měsíce.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)
 • Autor
  Příspěvky
 • #2522

  Ywettt
  Participant

  Dobrý den,

  mám trochu takový hloupý dotaz. Ve škole jsme dostali za úkol vytvořit webové stránky ve WordPressu. Bohužel teď jsem se zasekla u rozbalovacího menu..Plugin jsem nainstalovala, zaktivovala, ale bohužel teď nevím kam mám napsat ten odkaz..našla jsem, že se to kopíruje někam, kde chci to rozbalovací menu mít, ale nějak nevím kam a co.. budu vděčná za jakoukoliv odpověď, už jsem docela nešťastná a na internetu žádný takový návod není :-( děkuji mockrát a hezký den

  #13643

  admin
  Keymaster
  Web

  Pro rozbalovací menu není potřeba žádný plugin? Stačí použít např. výchozí šablonu Twenty Eleven. Jaký plugin používáte?

  P.S. Jaká škola dává úkoly ve WordPressu? :-)

  #13649

  Ywettt
  Participant

  Dobrý den, rozbalovací menu jsem již vyřešila ale teď si nevím pro změnu rady s pluginem pro objednávkový formulář :-( Česká zemědělská univerzita, proč? :-)

  #13652

  admin
  Keymaster
  Web

  Jakým způsobem jste rozevírací menu nakonec vyřešila? Pomocí pluginu nebo nějaké šablony?

  A o jaký jde předmět? Jen pro zajímavost :-) WordPress se evidentně dostává i na univerzitní půdu…

  #13654

  Ywettt
  Participant

  Dobrý den, měla jsem stáhlou šablonu kde to šlo udělat :-) jinak jsem stahovala ještě plugin pro pro objednávkový formulář a tam jsem to taky nějak vyřešila :-) Je to předmět ICT pro manažery.. na magisterském stupni studia..

Aktuálně je na stránce zobrazeno 5 příspěvků - 1. až 5. (z celkem 5)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti