Jaký byl první český WordCamp?

První český WordCamp bude určitě ještě hodnocen z mnoha různých hledisek, takže zatím jenom stručné shrnutí ohlasů ze sociálních sítí. Hlavní cíl byl ale každopádně splněn. Lidé se setkávali (mnozí se dříve znali pouze prostřednictvím internetu), diskutovali spolu a mnohé debatní hloučky určitě přinesly i nové možnosti spolupráce. Děkujeme všem za účast!

Bohužel se nám nevyhnuly drobné organizační potíže, za které se omlouváme. Poslední přednáška Pavla Ungra nebyla uvedena na tištěných materiálech, před zahájením se vytvořila dlouhá fronta (občas bohužel někdo nebyl správně zaregistrován, takže se musely dohledávat podrobnosti, což blokovalo rychlé odbavení) a závěrečné losování také nebylo zcela ideální :-)

Návštěvníci měli na výběr z mnoha zajímavých přednášek, takže snad každý našel alespoň nějaké téma, které ho něčím zaujalo.

Osobně mi třeba nesedlo barové prostředí zvolené pro Afterparty (zpočátku nepříjemný personál), klasická “hospoda” by možná byla vhodnější.

Ohlasy ale byly zatím většinou kladné, děkujeme!

Pokud vás zajímají podrobnější postřehy, tak doporučím některé články účastníků (1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10). A nakonec ještě srovnání s podobnou Joomla akcí.

Nejoblíbenější hosting pro WordPress WEDOS.cz

One thought on “Jaký byl první český WordCamp?”

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *