Zpět na WordPress 4.6

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  admin a poslední změna je stará 7 let, 4 měsíce.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #30256

    panhrnecek
    Participant

    Nainstaloval jsem novou aktualizaci 4.7 a přestal mě fungovat web. Mám šablonu Sydney a nejspíš není kompatibilní s novou verzí. Je způsob jak dostat zpět verzi 4.6?
    Děkuji

    #30257

    admin
    Keymaster
    Web

    A šablonu Sydney jste aktualizoval (před pár dny vyšla nová verze)?

    Co to znamená, že web přestal fungovat? Nedostanete se ani do administrace? Zobrazuje se nějaká chyba?

    #30259

    panhrnecek
    Participant

    šablona je aktualizovaná, ale na oficiálních stránkách je, že je kompatibilní na 4.6
    Nefunguje tak, že se nezobrazuje úvodní stránka, jen úvodní slider… Jinak je stránka s bílým pozadím…

    #30262

    admin
    Keymaster
    Web

    To je podivné, na oficiálním webu sice uvádějí kompatibilitu pro WordPress 4.6.x, ale také tam mají uvedenou verzi 1.31, takže tam mají spíše jen zastaralé informace. Nejnovější verze šablony je 1.34 a vyšla před pár dny, takže by kompatibilní být měla, a to i vzhledem k tomu, že tuto šablonu používá 100 tisíc uživatelů a je velmi oblíbená.

    Máte placenou verzi nebo verzi zdarma? Možná tam bude nějaký konflikt s pluginy, těžko říci. Raději než návrat zpět (může přinést zase jiné problémy) bych se ale spíše pokusil odhalit příčinu. Deaktivovat všechny pluginy, prohlédnout serverové logy, zda se tam neobjevuje nějaká chyba, prozkoumat co a jak se přesně načítá a proč je tam zbytek stránky pouze bílý prostor. Nemohlo se jen změnit nějaké nastavení šablony v nové verzi? Můžete kontaktovat přímo podporu autorů, případně pošlete podrobnosti a přihlašovací údaje (tady už by to asi byla placená zakázka).

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti