záloha z FTP

Štítky: , ,

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (3 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  oldapolda a poslední změna je stará 4 roky, 10 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37494

    oldapolda
    Participant

    Dobrý den , prosím Vás, při manuálním obnově dat používám FTP klienta Fillezila a nevím jestli můžu rovnou ze serveru přesunout soubory zpátky na jiné místo na server.
    A musím obnovit komplet vše, nebo stačí jen něco.
    V záloze jsou položky viz obr.

    děkuji moc Olda

    #37495

    flashrad
    Participant

    Dobrý den, kopírovat přes ftp klienta soubory na serveru si myslím, že nejde… Záleží co chcete obnovit. POkud wordpress, překopírujte všechno kromě složky wp-content a souborů wp-config.php a .htaccess. Pokud chcete obnovit šablonu (nebo plugin) a nezasahoval jste do jejich souborů (nebo máte child theme) můžete překopírovat všechny její soubory (stejnou verzí). Nastavení a data vám zůstanou.

    #37497

    oldapolda
    Participant

    děkuji, přehrál jsem to, ale nefungovala strana.
    Nakonec mně to přehrála podpora Forpsi.

    Celé to vzniklo , že jsem tam měl přez WP jeden malý 16×16 Favicon, pak jsem chtěl zadat i pro Iphone….. přez plugin Favicon by RealFaviconGenerator /ikdyž ještě není testován na nový WP) a ten mně tam sice Favicony nahrál, ale potom mně test hlásil, že tam mám i ty staré Favicony…. a nakonec jsem si vymazal celou stránku.

    Tak nevím, jak tam dát všechny potřebné favicony a zmazat ty navíc.

    Uff Olda

    #37498

    flashrad
    Participant

    Nemám s tímto pluginem zkušenost, ale předpokládám, že všechny staré favicony budou v media library a tam taky půjdou smazat.

    #37502

    admin
    Keymaster
    Web

    @oldapolda: Moc tomu nerozumím, už je to vyřešeno?

    A jen doplněk, na serveru můžete kopírovat a přesunovat soubory a složky pokud se přihlásíte přes zabezpečený protokol SFTP, samotný FTP to neumožňuje.

    #37511

    oldapolda
    Participant

    Pokud jde o ikony, tak v tom mám ještě nejasnosti.

    jde o web http://www.kuchynskelinky.cz (už funguje , obnoveno ze zálohy podporou Forpsi)

    Jakým testerem mám zkontrolovat favicony?
    A jaké všechny bych tam měl mít ?

    děkuji Olda

    #37512

    flashrad
    Participant

    Dobře je to popsané na vzhurudolu

    #37519

    oldapolda
    Participant

    Děkuji Vše vyřešeno.
    A zálohování z Forpsi jsem teď použil Total Commander a funguje perfektně.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti