WP 3.7 – problém s obrázky

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem WP 3.7 – problém s obrázky

Zvolené téma obsahuje celkem 7 odpovědí. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  mirekk a poslední změna je stará 10 let, 5 měsíců.

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)
  • Autor
    Příspěvky
  • #4884

    mirekk
    Participant
    Web

    Aktualizoval jsem na v3.7 a od té chvíle mám problém s vloženými obrázky do příspěvku. Vložím obrázek přes tlačítko Mediální soubory, obrázek se vloží správně, zarovnání atd v pořádku. Jakmile příspěvek uložím, načte se ale v editoru tak, že s obrázkem nejde už víc pracovat – zobrazí se pouze šedý obdélník na celou šířku editačního okna.

    A to i v případě, že obrázek má mít rozměr např. 110×110 px

    V Náhledu je pak vše v pořádku. Jen v Editoru ne.

    Zkoušel jsem vypínat různé pluginy…

    Stalo se to také někomu anebo jsem zas za exota?

    #16685

    admin
    Keymaster
    Web

    Jde o známou chybu WordPressu 3.7, která už je opravena a v podobě WordPressu 3.7.1 vyjde patrně už během několika málo dní…

    #16686

    mirekk
    Participant
    Web

    Děkuji. Tak si počkáme. Aspoň uvidíme, jak funguje automatická instalace oprav :-)

    #16687

    admin
    Keymaster
    Web

    Správný přístup :-) Pokud nechcete čekat, tak stačí použít plugin WordPress Beta Tester a bude to funkční ihned…

    #16688

    mirekk
    Participant
    Web

    Už jsem nemoh čekat, to se fakt nedalo používat. Stáhnul a nakopíroval jsem tedy v3.7.1-RC1 a funguje to jak má

    #16689

    mirekk
    Participant
    Web

    A v 18:00 se automaticky aktualizoval WP na mnou již používanou verzi, přišly mi dva maily. Takže tímto konstatuji, že automatická aktualizace opravdu funguje jak má :-)

    #16690

    admin
    Keymaster
    Web

    Zajímavé, ale WordPress 3.7.1 ještě myslím nevyšel, tak na co se to aktualizovalo? A proč přišly dva emaily?

    #16691

    mirekk
    Participant
    Web

    Hmm, to je divný. Včera, jak jsem psal, jsem ručně přeinstaloval na v3.7.1-RC1 a už dvakrát mi přišly maily, že se WP aktualizoval. Včera v 18:00 a dnes v 6:00.

    A další věc: plugin Beta Tester jsem neinstaloval, nemám ho ani neaktivní (kdysi jsem ho měl, chvíli a pak zrušil) a teď mi v Aktualizaci WP ten Beta Tester vnucuje aktualizace. Kde se mi tam vzal?

Aktuálně je na stránce zobrazeno 8 příspěvků - 1. až 8. (z celkem 8)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti