WordPress – chyba 503

Štítky: ,

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  Azifaral a poslední změna je stará 7 let, 6 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #29264

    peternet
    Participant
    Web

    Zdravím, už včera i dnes nám na webu rybizak.cz vyskočila po dlouhém načítání chyba 503.

    Vůbec netuším proč a jak to zvrátit. Zkusil jsem přejmenovat složku s pluginy a .htacces soubor dát do původního stavu, ale nic.

    Hlavně to udělalo z ničeho nic – ráno v 8:30 poslední objednávka a v 10:00 nefunkční. Mezi tím jsem vůbec nezasahoval.

    A teď během psaní tohoto příspěvku to zase najelo. Včera večer to udělalo totéž – cca 45 min nedostupný web. Můžete mi poradit, jak zjistím příčinu?

    #29265

    Azifaral
    Participant
    Web

    Popis chyby 503 máte na Wedosu, kde máte hosting vcelku dobře popsaný. Budete muset zjistit, kde vám ten WordPress + pluginy nejvíce vytěžují ten server, kde následně dojde k tomu pádu. Ono to bude asi mít i spojitost s tou rychlostí na kterou jste si stěžoval. Takže zjistit jestli není problém v šabloně nebo pluginech – píšete, že jste ty pluginy vypnul, tak zde asi nebude, jestli proti vám nebude vedený útok (tomu příliš nevěřím, ale stát se to samozřejmě může), nevím jestli používáte nějaké cache pluginy a pokud ne, tak se může stát, že díky návštěvnosti už dojde k enormímu zatížení serveru a pak následně k pádu. Bohužel toho dost o tom vašem webu nevíme, abychom byli schopni radit :)

    #29266

    peternet
    Participant
    Web

    Problémy nastaly potom, co jsem aktualizoval všechny pluginy a začal jsem si hrát s cashováním. Používám WP Super Cache, předtím jsem zkoušel W3 Total Cache.

    Potom, co to dnes naskočilo jsem povypínal všechny nepotřebné pluginy a vše bylo funkční- pak jsem si všiml, že web nabíhá jen, když jsem přihlášený – v anonymním oně ne. Tak jsem povypínal všechny pluginy a postupně zapínal. Zlobilo Yoast SEO Premium, tak jsem teď plugin deaktivoval a vše funguje. Tak počkám, jestli to zase nezačne zlobit.

    Seznam pluginů:
    Breadcrumb NavXT
    Contact Form 7
    Flexible Shipping
    Follow-Up Emails
    Local SEO for Yoast SEO
    PixelYourSite
    QueryLoop Visual Attributes
    Regenerate Thumbnails
    Slider Revolution
    Smart Offers
    Super Socializer
    Swift Framework
    Toret Fio
    Woo Sklik
    WooChimp
    WooCommerce
    Woocommerce Add to cart Ajax for variable products
    WooCommerce Cart Notices
    WooCommerce Checkout Field Editor
    WooCommerce Conditional Shipping and Payments
    WooCommerce Cost of Goods
    WooCommerce Free Gift Coupons
    WooCommerce Order Rules & Filters
    WooCommerce Pay for Payment
    WooCommerce PDF Invoices & Packing Slips
    WooCommerce platiti.cz adapter
    WooCommerce Pretty Emails
    WooCommerce Product Add-ons
    WooCommerce Stock Manager
    WooCommerce Table Rate Shipping
    WooCommerce ThePay
    WooCommerce ThePay CreditCard
    Woocommerce Zásilkovna
    WP All Export Pro
    WP All Import Pro
    WP Smush
    WP Super Cache
    WP-Sweep
    YITH WooCommerce Points and Rewards Premium
    Yoast SEO Premium
    Yoast WooCommerce SEO

    #29269

    Azifaral
    Participant
    Web

    Co se týká cache tak pokud mohu dopuručit tak použijte WP Fastest Cache. Opravdu jsem prošel skoro všechny možné cache pluginy, už jsem o tom tady jednou psal (WP Super cache, W3TC, prémiovou WP Rocket) a ta WP Fastest Cache je naprosto nejlepší.

    Jinak těch pluginů nemáte nejméně :), ale to je odvěký boj, jsem na tom podobně. Co se týka Yoast SEO, tak s tím už několikrát byly problémky, především při přechodu z verze 2.x na 3.x, tam to skoro vypadalo, že to neudýchají, ale teď už se to zlepšilo a opět je to špička. Tam byl zrovna před 2 dny update na verzi 3.6 takže mohlo by to být v tom. Já osobně nepoužívám Premium verzi, nějak nevím co by mi navíc tak moc dala za ty peníze, ale mě po update fungovala bez problémů.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti