WordPress 5.2.2–cs_CZ – chyba

Úvodní stránka Fórum podpory WordPressu Problémy s WordPressem WordPress 5.2.2–cs_CZ – chyba

Zvolené téma obsahuje celkem 3 odpovědi. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  flashrad a poslední změna je stará 4 roky, 8 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)
  • Autor
    Příspěvky
  • #37658

    milan88
    Participant

    Dobrý den, aktualizoval jsem si WP na verzi 5.2.2. a když chci upravit stránku, tak mi vyskočí hláška: Aktualizace selhala.

    To stejné se stane, i když vytvářím stránku novou. Takže vlastně nemohu na webu udělat jedinou změnu.

    Můžete mi prosím poradit?
    Děkuji Milan

    #37659

    flashrad
    Participant

    Dobrý večer,
    1. stáhněte si čistou instalaci wp a nahraďte složky wp-admin a wp-include (nic jiného)
    pomohlo? selhala aktualizace, ale už je to v pohodě
    2. přejmenujte složku wp-content/plugins na plugins2
    pomohlo? pak je problém v nějakém pluginu (všechny je deaktivujte a postupně aktivujte a zkoušejte který to způsobuje.Ten nahraďte jiným

    3. aktivujte defaultní šablonu twenty-nineteen
    pomohlo? pak je problém v šabloně, která není kompatibilní s novým wordpressem. Změňte šablonu.

    Anebo vraťte wp na verzi která vám nebude způsobovat problémy.

    #37660

    milan88
    Participant

    Děkuji za odpověď. Nejsem zrovna odborník na WP a vše kolem, jsem rád, že něco sem tam upravím. Tak by pro mě bylo nejlepší a nejsnazší řešení vrátit zpět verzi, na které to fungovalo….můžete mi říct, jak to udělám?

    Moc děkuji :-)

    #37661

    flashrad
    Participant

    třeba tímto

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 4 příspěvky - 1. až 4. (z celkem 4)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti