Vhodný tip na 3 pluginy

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (1 účastník) se naposledy zapojil uživatel  PavelG a poslední změna je stará 6 let, 11 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #31931

    PavelG
    Participant

    Ahoj, potřeboval bych Vás poprosit o tipy na 3 pluginy.

    1) Potřeboval bych nějaký rezervační plugin. Je to pro projekt, kde si zákazníci rezervují vilu, která je rozdělena na 3 samostatné byty. Tzn. jeden člověk si může zarezervovat jeden, dva, tři pokoje nebo celou vilu. Asi by nebylo problematické to ručně napsat, ale raději bych použil nějaké hotové řešení. Potřeboval bych, aby to umělo toto:
    – definovat časové rozpětí rezervace a možnost přidání podmínek (min. rezervace je např. týden)
    – na základě času spočítat cenu
    – odeslat potvrzení a cenu mailem
    – při rezervaci “vyškrtnout” volné místo v kalendáři

    2) Nevíte o nějakém pluginu, který by dynamicky generoval formuláře? (Opět…nechce se mi to psát ručně a raději bych z časových důvodů použil nějaké hotové drag and drop řešení :-) ) Tzn. podle volby v jedné možnosti se mi ukáže možnosti jiná.

    např. možnost vypsání fakturační adresy
    volba 1 – stejná (nic se nestane)
    volba 2 – použít jinou – otevřou se další pole pro vypsání adresy

    3) Hledám plugin, který je podobný komponentě ZOO v Joomle. U této komponenty jsem používal produktový katalog, kde jsem si nadefinoval šablonu pro přidávání nově nabídnutého vozidla na prodej. Zde bylo možné si nastavit různá pole a přidat k nim popisky (typ motoru, najeto km, barva,…), galerii apod. Uživatel webu pak jednoduše tyto údaje vyplnil a vozidlo se objevilo ve front-endu.

    Moc děkuji za Vaší pomoc.
    P.G.

    #32227

    PavelG
    Participant

    Vážně nikdo? :-(

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti