Úprava Contact form 7

Štítky: 

Zvolené téma obsahuje celkem 1 odpověď. Do diskuze (2 účastníci) se naposledy zapojil uživatel  kidnec a poslední změna je stará 9 let, 7 měsíců.

Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)
  • Autor
    Příspěvky
  • #20415

    tomasek91
    Participant

    Ahoj. Mám problém s kontatním formulářem (jedná seo plugin contact form 7)

    Mám ho tady na téhle stránce
    http://oznaceni-ce.cz/kontakt/

    Má dvě chyby.

    1. Nevím, jak změnit, aby tlačítko “odeslat” nebylo šedé, ale mělo jinou barvu, hledal jsem to v souborech pluginu ale nenašel, může mi někdo poradit, kde to tedy změním ?

    2. V polích “váš email” a “vaše zpráva” se mi text zobrazuje bílou barvou, takže opět není vidět. Můžete mi poradit, kde se tyto atributy mění ?

    Bude to nějaký soubor pluginu, ale projížděl jsem ho a nemůžu to najít.

    Děkuji za pomoc.

    #20438

    kidnec
    Participant
    Web

    Jedná se pouze o CSS …

    <form name="" action="/kontakt/#wpcf7-f288-o1" method="post" class="wpcf7-form" novalidate="novalidate">
    <p><span style="color: #ffffff;">Vaše celé jméno (vyžadováno)</span></p>
    <p>
        <span class="wpcf7-form-control-wrap your-name"><input type="text" name="your-name" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text wpcf7-validates-as-required" aria-required="true" aria-invalid="false" /></span> </p>
    
    <p><span style="color: #ffffff;">Váš email (vyžadováno)</span></p>
    <p>
        <span class="wpcf7-form-control-wrap your-email"><input type="email" name="your-email" value="" size="40" class="wpcf7-form-control wpcf7-text wpcf7-email wpcf7-validates-as-required wpcf7-validates-as-email" aria-required="true" aria-invalid="false" /></span> </p>
    
    <p><input type="submit" value="Odeslat" class="wpcf7-form-control wpcf7-submit" /></p>
    </form>

    Tohle ti plugin vygeneruje, nechal jsem zde pouze ty tři vstupy o kterých mluvíš.

    Buď si z toho vytáhni identifikátory a uprav čistě tenhle formulář, nebo můžeš například všechny tlačítka upravit tak, ze do CSS souboru šablony vložíš>

    input[type=submit]{
    background-color:blue;
    }
Aktuálně jsou na stránce zobrazeny 2 příspěvky - 1. až 2. (z celkem 2)

Pokud chcete odpovědět na toto téma, musíte se nejdříve přihlásit.

WordPress – novinky, návody a zajímavosti